Wpis z mikrobloga

Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś ckliwe historyjki łapiące za serduszko, ale głupi jestem i pisać nie potrafię.
Ledwo maturę zdałem.
#!$%@? mnie jak przeglądam wykop, a jest wypchany prośbami i żebrami na pieska, horom córkę, żonę, kochankę czy kotka.
Nie będę wam marnował cennego czasu na przeglądanie tego pięknego portalu do jego marnowania.
Krótka piłka.
Błagam o pieniądze, bo biedny jestem, a mój Anioł umiera i nie wiem co zrobić.
Jak ktoś chce #!$%@?ć 10zł na kebsa, a ma w domu chleb.
Weź bądź dobry ziomuś z internetu i wpłać chociaż połowę.
Jak nie masz siana jak ja, to daj chociaż plusika, może dotrze do kogoś kto te pięć zela wysupła.
Ja dobry chłopak jestem, tylko głupi. metaxy potwierdzi. (nie wiem nawet jak go oznaczyć help)
Cierpię chyba bardziej, niż ona.
Proszę pomuszcie dobrzy ludzie.

https://www.siepomaga.pl/alicja-poplawska
Pyniewicz - Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś c...

źródło: comment_nUeOjANR49dw9U2eNsAXuWOeRvoY16Q8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@Eskeel: Grzegorz Popławski (mój oby przyszły teściu) do łba mi codziennie w pracy (jest moim szefem) pakuje, że jestem głupi cham ze wsi. Nie ma tu konta(jest starszy od węgla), a od kilku dni jestem tak rozjechany, że nie wiem co zrobić. Metaxy spał u mnie na tripie, mam gdzieś widokówkę z zaproszeniem do niego do chaty, Nie wiem jak mam wam to zweryfikować. Podpowiedzcie coś, a to zrobię.
  • Odpowiedz
@robertx: Nie wiem. Nie jestem trzeźwy, ona jest z pewnością. To córka brata mojego szefa, który ma córkę, która może będzie moją żoną. Jest słabo z kasą u nich i mnie Kamila Poprosiła żebym coś zrobił, a ja normalnie ani kasy nie mam ani nie myślę teraz logicznie. Przepraszam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pyniewicz: Oo cholera, gdybym nie był biedakiem, dołożyłbym się, jednak pozostaje mi tylko trzymać kciuki. A, i jeszcze, jak nie chcesz to nie odpowiadaj, ale jak wypadła z 6 piętra?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jest tyle wersji, że sam już nie wiem jak było. Jak wam wygodniej to sobie wymyślcie swoją. Dla mnie to bez znaczenia już teraz.
  • Odpowiedz