Wpis z mikrobloga

Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś ckliwe historyjki łapiące za serduszko, ale głupi jestem i pisać nie potrafię.
Ledwo maturę zdałem.
W-----a mnie jak przeglądam wykop, a jest wypchany prośbami i żebrami na pieska, horom córkę, żonę, kochankę czy kotka.
Nie będę wam marnował cennego czasu na przeglądanie tego pięknego portalu do jego marnowania.
Krótka piłka.
Błagam o pieniądze, bo biedny jestem, a mój Anioł umiera i nie wiem co zrobić.
Jak ktoś chce r------ć 10zł na kebsa, a ma w domu chleb.
Weź bądź dobry ziomuś z internetu i wpłać chociaż połowę.
Jak nie masz siana jak ja, to daj chociaż plusika, może dotrze do kogoś kto te pięć zela wysupła.
Ja dobry chłopak jestem, tylko głupi. metaxy potwierdzi. (nie wiem nawet jak go oznaczyć help)
Cierpię chyba bardziej, niż ona.
Proszę pomuszcie dobrzy ludzie.

https://www.siepomaga.pl/alicja-poplawska
Pyniewicz - Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś c...

źródło: comment_nUeOjANR49dw9U2eNsAXuWOeRvoY16Q8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@O8l3E: STÓP K---A xD

Czy ja dobrze rozumiem?

OP podoba się córka jego szefa. Ten szef go wyzywa od idiotow, ta córka też mu średnio odpisuje na wiadomości a kiedy wydarzył się u tej córki w rodzinie wypadek to napisała do OP żeby dal pieniądze na leczenie a ten teraz zachowuje się jakby to o jego siostrę chodziło i jest gotowy żebrać i brać kredyt? xD
Brawo geniuszu! W--------a Cię z kasy i zostaniesz sam jak dotychczas tyle, że z debetem
  • Odpowiedz
@Pyniewicz: Możesz podziękować tej patusce co zrobiła znalezisko za jej elokwentne teksty i podejście do tematu. Dałem niestety zakop. Wszystkie jej kretyńskie teksty są kwitowane falą minusów. Taką niedźwiedzią przysługę dostałeś.
  • Odpowiedz
@Czachaaa: ja żadnych kredytów brać nie będę bo to samo zło wisieć pieniądze komuś sie człowiek tylko stresuje potem a ja mam stresu już za dużo w życiu wystarczy mi. Nie lubie jak ktoś mi tłumaczy jak żyć, a sam ma problemy jakies bo sie zastanawia nad rzeczami mało ważnymi w życiu a o tych najważniejszych jak rodzina przyjaźń i miłość nie pamięta i zapomina i ludzie cierpią przez takie
  • Odpowiedz
@Pyniewicz: matura? no to już jesteś pełnoletni więc nie wiesz że aby zdobyć pieniądze trzeba pracować? chcesz pomóc tak bardzo to oprócz linka zatrudnij się szczególnie że teraz wakacje więc nie możesz się szkołą zasłaniać
  • Odpowiedz
@ziuaxa: nie rozumiem do czego w życiu te IQ potrzebne chyba do liczenia pieniędzy i jak są dobrzy ludzie to IQ nie jest do niczego potrzebne wystarczy być dobrym i się dobrze żyje. Nie ma żadnych problemów. Jak ktoś mędrkuje i mu sie wydaje, że jest mądrzejszy niż może myśleć to same problemy z tego wynikają. Ciężka praca jest ważna w życiu i bycie dobrym dla innych to niczego nie
  • Odpowiedz
@progejmer: ale ja już pracuje po trzysta godzin czasem w miesiacu i mam dość ileż można pracować starczy sił nie mam na prace lubie spać czasem, ale już mi się śni praca nawet i nie mam kiedy wypoczywać maturę mam i wystarczy bo nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera. Wojsko to szkoła życia prawdziwa i tylko Ci po wojsku wiedzą co w życiu ważne jest i co
  • Odpowiedz
@Sommi: nie wiem ile mam ćpać jak nic nie ćpam chyba że umiesz od zera odejmować. Ona dobrze okna myła przed wypadkiem. Teraz zbieramy żeby mogła normalnie żyć nikt jej więcej okien myć nie będzie kazał
  • Odpowiedz
@Sommi: ale kolego to że Ty trzeźwy nie jesteś i może nie rozumiesz przecież ja prosto mówię w czym problem. ja jestem trzezwy bo juz jezdzilem a jak jezdzilem to znaczy ze juz nie jestem. rozumiesz to?
  • Odpowiedz
@robertx: Nie wiem. Nie jestem trzeźwy, ona jest z pewnością.


@Pyniewicz: Widzę, że przyćpałeś coś grubszego i nie da się z tobą dogadać. Powodzenia, może coś ze zbiórki zostanie na parę gramów towaru dla ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sommi: przykre jest to co piszesz. Ja nie potrzebuje pieniędzy więcej niż mam. Mi wystarcza tyle ile zarabiam uczciwą pracą, ale nie wiem czy wiesz jak ktoś pracuje i ma życie to wydaje wszystko co zarobi na to życie żeby mieć co jeść i gdzie mieszkać i w czym chodzić i już nie zostaje dziesięć tysięcy na takie drogie leczenia ja nie wiem skąd oni te ceny wymyślają tych leczeń
  • Odpowiedz
ale ja już pracuje po trzysta godzin czasem w miesiacu i mam dość ileż można pracować starczy sił nie mam na prace lubie spać czasem, ale już mi się śni praca nawet i nie mam kiedy wypoczywać maturę mam i wystarczy bo nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera. Wojsko to szkoła życia prawdziwa i tylko Ci po wojsku wiedzą co w życiu ważne jest i co się liczy, a
  • Odpowiedz