Wpis z mikrobloga

Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś ckliwe historyjki łapiące za serduszko, ale głupi jestem i pisać nie potrafię.
Ledwo maturę zdałem.
W-----a mnie jak przeglądam wykop, a jest wypchany prośbami i żebrami na pieska, horom córkę, żonę, kochankę czy kotka.
Nie będę wam marnował cennego czasu na przeglądanie tego pięknego portalu do jego marnowania.
Krótka piłka.
Błagam o pieniądze, bo biedny jestem, a mój Anioł umiera i nie wiem co zrobić.
Jak ktoś chce r------ć 10zł na kebsa, a ma w domu chleb.
Weź bądź dobry ziomuś z internetu i wpłać chociaż połowę.
Jak nie masz siana jak ja, to daj chociaż plusika, może dotrze do kogoś kto te pięć zela wysupła.
Ja dobry chłopak jestem, tylko głupi. metaxy potwierdzi. (nie wiem nawet jak go oznaczyć help)
Cierpię chyba bardziej, niż ona.
Proszę pomuszcie dobrzy ludzie.

https://www.siepomaga.pl/alicja-poplawska
Pyniewicz - Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś c...

źródło: comment_nUeOjANR49dw9U2eNsAXuWOeRvoY16Q8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale kolego to że Ty trzeźwy nie jesteś i może nie rozumiesz przecież ja prosto mówię w czym problem. ja jestem trzezwy bo juz jezdzilem a jak jezdzilem to znaczy ze juz nie jestem. rozumiesz to?


@Sommi: No i widzisz. Jeździł już to trzeźwy. Masz zaorane xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nojasneurwa: no ja nigdy po alkoholu jak wypije to potem zanim nie wytrzeźwieje to nie wsiadam do samochodu bo co to za mechanik bez prawajazdy by był. Najpierw pije potem trzeźwieje a dopiero potem jadę. Co w tym trudnego?
  • Odpowiedz
@Fraagles: wahacze tylko z mejla polecam jak ktos jest wyjątkowo bez pieniedzy to w ostatecznosci zestaw kamoki, a jak ktoś przyjedzie ze swoimi maksgirami intertimami czy innym szajsem to niech sobie sam to montuje
  • Odpowiedz