Wpis z mikrobloga

Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś ckliwe historyjki łapiące za serduszko, ale głupi jestem i pisać nie potrafię.
Ledwo maturę zdałem.
#!$%@? mnie jak przeglądam wykop, a jest wypchany prośbami i żebrami na pieska, horom córkę, żonę, kochankę czy kotka.
Nie będę wam marnował cennego czasu na przeglądanie tego pięknego portalu do jego marnowania.
Krótka piłka.
Błagam o pieniądze, bo biedny jestem, a mój Anioł umiera i nie wiem co zrobić.
Jak ktoś chce #!$%@?ć 10zł na kebsa, a ma w domu chleb.
Weź bądź dobry ziomuś z internetu i wpłać chociaż połowę.
Jak nie masz siana jak ja, to daj chociaż plusika, może dotrze do kogoś kto te pięć zela wysupła.
Ja dobry chłopak jestem, tylko głupi. metaxy potwierdzi. (nie wiem nawet jak go oznaczyć help)
Cierpię chyba bardziej, niż ona.
Proszę pomuszcie dobrzy ludzie.

https://www.siepomaga.pl/alicja-poplawska
Pyniewicz - Niestety karma to suka i trafiło teraz na mnie.

Mógłbym pisać jakieś c...

źródło: comment_nUeOjANR49dw9U2eNsAXuWOeRvoY16Q8.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@985d4fqa8vds4dd488: ale mnie szef szanuje tylko nerwowy jest bo go samochody denerwują jak nie chcą się dać naprawić. Jest mi przykro, że uważasz że to ja ją wypchnąłem. Nigdy czegoś takiego bym nie zrobił, ale się przyzwyczaiłem, że ludzie Ci co sie za mądrych uważają, a nie są wcale to takie bajki wymyślają, że aż mnie uszy bolą jak tego słucham.
  • Odpowiedz
@Pyniewicz: znam podobny przypadek wypadku z poważnym uszkodzeniem mózgoczaszki z autopsji. Najtrudniejsze jest uświadomienie sobie że osoby którą znałeś już nie ma. Został ktoś kto trochę przypomina tamtą osobę, ale już nigdy nią nie będzie. Jest to bolesne, ale im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Pyniewicz: kolego, musisz się troszkę uspokoić( ͡° ͜ʖ ͡°)

fajnie, że pomagasz, ale nie patrz na to w sposób "olaboga muszę muszę pomóc" tylko przez to, że to kuzynka dziewczyny, która Ci się podoba.

Swoją drogą aż do połowy komentarzy myślałem, że to twoja partnerka wypadła z okna
  • Odpowiedz
  • 8
@985d4fqa8vds4dd488: Jest mi przykro, że uważasz że to ja ją wypchnąłem. Nigdy czegoś takiego bym nie zrobił, ale się przyzwyczaiłem, że ludzie Ci co sie za mądrych uważają (...)


Kolego, przeczytałem wszystko co tu napisałeś i rozumiem doskonale sytuację, chociaż faktycznie.piszesz chaotycznie. Ale rozumiem. Z tego co napisałeś wnioskuję, że faktycznie, jak sam mówisz, nie jesteś zbyt mądry (tak naprawdę, to masz pewnie wiedzę w mechanice, nie chodzi tu o mądrość, tylko o inteligencję. Podejrzewam, że masz około 85-90 IQ i jest to bardzo niski wynik. Nie da się tego zmienić, bo jest to po prostu charakterystyka mózgu i taki już jesteś. Przeciętne (najczęstsze) IQ wynosi 100. Różnica 10 czy 15 punktów do bardzo dużo, dlatego mocno odstajesz od 80% osób, które spotykasz. Dlatego jest Ci trudno w życiu (na przykład ze znalezieniem ukochanej kobiety).

Ale radzisz sobie, jesteś mechanikiem, znasz się na tym i bardzo mnie to cieszy. Nigdy się nie poddawaj i pracuj ciężko. Masz trudno w życiu, ale dasz radę, jesteś zdolny, a samochody jak się psuly, tak będą się psuć zawsze, więc robotę będziesz miał, nawet jak nie w tym warsztacie do w innym, tak jak mówi
  • Odpowiedz