Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#polackamorda

Zaczne od najwazniejszego: ja z ryja 5/10, jak barber dobrze zrobi robote 6/10. *174*cm wzrostu.

dwa tygodnie temu poznalem instagramowa 'modelke'. Krotka historia (ja, 30-pare lat, rozwiedziony, #programista£8k, uk/de/fr): zalajkowala kilka moich ostatnich (zupelnie z dupy) zdjec i zafollowala mnie. Ewidentnie instaTHOTowy sposob na gromadzenie spermiarzy-followersow. Dobra, spoko, obadalem jej profil; ladna, naturalna, 12lat mlodsza ode mnie. Ogladam instastories, dziewcyzna sie nie spina, ma duzo dystansu, nie udaje bajecznego zycia (bo pewnie ma za malo followersow zeby reklamowac rozne gunwa XD)

Raz dziewczyna na instastory opowiadala o czyms co jej sie nie spodobalo, odpisalem ze zajebiscie kurla dzieki za spoila xd, bylem #!$%@?. Rozmowa zazarla, dziewczyna duzo luzu i dystansu, bez parcia na 'zabawiaj mnie stulejarzu'. Dla jaj rzucilem stulejarskim 'hehe jak bedziesz w londynie hehe to moze wyskoczymy na soho hehe' ona: odpisala ze to spoko zobaczymy bo za tydzien bede. me: Hehe. #!$%@?. Hehe.
Spotkalismy sie na piccadilly, jej pierwsze zdanie: "myslalam ze jestes wyzszy", rozegralem to na luzno. Wieczor zorganizowalem bez spiny i bez showoffu typu drogie restauracja i bujanka autem. Spacer po miescie, jezdzilismy chwile santanderami, zjedlismy kolacje, #!$%@? wino nad kanalem. Pierwszej nocy wyladowalismy u mnie, NIE BYLO seksu. Obejrzelismy czarny kot bialy kot, poglaskala mnie po glowie, bylo milo, poczulem prawie jakby komus na mnie zalezalo a od rozwodu o to ciezko.
Wczoraj zabralem ja na domowy koncert mojej kolezanki z pracy (Hoxtonska hipsteriada), troche jej tochyba zaimponowalo, napici znowu wyladowalismy u mnie, tez bylo milo a rano sama zrobila nam sniadanie. No prawie sie zakochalem.

Soreczki, ze nieskladnie, ale pijacki random poszedl o kilka krokow za daleko i mocno mi zabuzyl moje poukladane zycie.

Reasumujac: kurduple z polackimi ryjami - nadzieja nie umarla.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 4