Wpis z mikrobloga

Tak sobie muszę to napisać bo myślę,że warto.
Byłem sobie na zakupach tłumy jak cholera. Kupiłem co trzeba wychodzę ale matula ( to nie na moje nerwy) pojechałem o 9.00 a wróciłem o 12stej jeszcze ogarniała jakieś wędliny. W ziołem wiec wózek i wychodzę na dwór a tam stoi żebrak inwalida widać ,ze powykrzywiany opiera się na kulach. Jednak taki w miarę zadbany, żaden obsrany śmierdzący czy coś. #bezdomnosc i z takim tekstem "Dzień dobry, przepraszam bardzo i się ukłania" i trzyma w ręku czapkę, to mu mówię nie mam i nie dam. No i usiadłem sobie na miejscu dla inwalidów bo była taka poręcz i tak sobie siedzę i obserwuje tego gościa. Mówię ile on zarobi zobaczymy i w ogóle sobie posiedzę i wyłączę się ,ze świata na chwile będę jego obserwatorem. Już tak kiedyś robiłem bardzo ciekawe doświadczenie pozwalające przemysleć niektóre sprawy.

Obserwowałem każdy samochód każdego człowieka styl ubioru zachowanie sposób chodu. No i zgadnijcie ile osób mu dało i ile zarobił przez godzinę. 3 osoby. gościu zarobił ze 8-10zł. Pierwszą osobą która dała był taki nowoczesny przedsiębiorca jeżdżący #audi a6 drugą był 15-16 może 17latek dał mu chyba 1 zł trzecią była starsza Pani też dała 1zł sama miała widać problemy z kasą.

Wiecie co było najbardziej przykre #smutek #choroby ??
Jak gościu co wychodzi mówi mu Panie ja mam jeszcze gorzej ja umieram mam #rak jelita grubego i też nie mam pieniędzy. Nawet nie macie pojęcia jak zrobiło mi się przykro. nie wiedziałem co zrobić chciałem podejść powiedzieć mu coś miłego kupić czekoladę co kolwiek. Ta sytuacja mną wstrząsnęła opowiadam to każdemu dzisiaj licząc ,że mnie puści jakoś. Tym bardziej,żę jeszcze na siebie spojrzeliśmy jakoś tak zeszkliły mi się oczy i chciałem mu przekazać tym spojrzeniem "takie przepraszam"

Zauważyłem też bardzo ciekawy przypadek jak jedna z osób czuła się chyba winna była to #rozowypasek ale taki fit widać ,ze biega jakeis siłownei itd. Taka dojrzała kobieta po 30stce dbająca o sobie. Pokazała mu portfel ze ma same karty i powiedziała ,że następnym razem będzie pamiętać jak będzie Pan stał. Pan się ukłonił podziękował i dalej #pracbaza i tak cały czas "dzien dobry ukłon przepraszam bardzo" całą prawie ,ze godzinę bez kilku minut jeden i ten sam tekst.

Kolejny przypadek który mnie aż wzburzył to taki typowy #polak #nosaczsundajski podjechał #passat w dyzlu 1.9 tdi klepią zawory albo popychacze jak 150 (ale ma prawo w koncu auto ma ponad 20lat) Gasi swoją maszynę wysiada z Grażyną normalnie takie typowe statystyczne memowe polaczki. Idzie i do gościa nogę wyprostuj będzie lepiej wyglądać, z taka pogardą do gościa ,który widać był schorowany. Ja na miejscu Grażyny bym się wstydził za Janusza. Chciałem mu powiedzieć już ,ze Panie a nie widzisz ze on ma nogi kulawe nie wstyd panu tak do potrzebującego? ale nie zdałem się na takową odwagę.może to i dobrze może to i źle nie wiem w sumie. Teraz kiedy jem juz mnie w domu matula nie może słuchać bo opowiedziałem te historie 3 razy jeszcze mnie zbeształa ,ze ja ciągle narzekam na swoje życie a przecież ludzie maja gorzej. Spowodowała u mnie trochę #depresja no i podzieliłem się z wami. Chyba wsiądę sobie na #rower wezmę #piwo i pojedz gdzieś w #!$%@?.

Polecam wam tak na chwile usiąść i poobserwować życie. Ja siedziałem tylko godzinę zobaczcie ile ludzi zapomina gdzie w ogóle idą gdzie zaparkowali samochód itd #laweczkaobserwacyjna - piszcie swoje historie w tym tagu
Pobierz a-lexis - Tak sobie muszę to napisać bo myślę,że warto. 
Byłem sobie na zakupach tłu...
źródło: comment_hhRSZ5Sf8SEfAAmGy0KNvHaigOOp8p3t.jpg
  • 4