Wpis z mikrobloga

Po naszych pytaniach o wydatki Wiosny Biedronia ujawnił się niespodziewany obrońca tej partii ( ͡º ͜ʖ͡º) - Robert Gwiazdowski z Polska Fair Play. Postanowiliśmy sprawdzić, jak na wniosek o ujawnienie wydatków zareaguje jego komitet wyborczy. Zawnioskowaliśmy o udostępnienie:

1. Wyciągów i historii rachunków bankowych komitetu od początku istnienia komitetu do dnia złożenia wniosku – zawierających informacje o wpływach na rachunki bankowe komitetu oraz wydatkach, dokonanych z rachunku bankowego.

2. Informacji o wszystkich wydatkach komitetu od początku istnienia komitetu do dnia wykonania wniosku poprzez podanie daty wydatku, kwoty, przedmiotu i na rzecz jakiego podmiotu został wykonany.

Z jakim wynikiem? https://siecobywatelska.pl/czy-komitet-gwiazdowskiego-zagra-fair-play/
tl;dr



#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #polskafairplay #polityka
Pobierz Watchdog_Polska - Po naszych pytaniach o wydatki Wiosny Biedronia ujawnił się niespod...
źródło: comment_kh3GkVhzrMuiQLj6tW9NB5JLErXnbu6b.jpg
  • 33
@Watchdog_Polska: trzymam kciuki za Gwiazdowskiego i ciągle mam nadzieję że uda mu się wykuć coś w naszej scenie politycznej. Ale jestem pragmatykiem i zakładam że może on nie stanąć na wysokości zadania.

Tak czy siak, właśnie za to wskazałem was na 1% w PIT! Ktoś musi głośno mówić: 'sprawdzam'.

Nie myśleliście o założeniu własnej partii? ;)