Wpis z mikrobloga

Poszlam do lekarza, prywatnie.
W sumie nic mi poważnego kaszelek(bez bolu gardła) , od 2dni mam gorączkę. Wiec bardziej profilaktycznie.
Babka mni obejrzala i mowi.. "Jak pani dala rade przyjsc? Nie mozliwe ze nie boli. "
No jak? Przeciez sie tylko podziebilam.. Ta jasne xD
Rezultat: penicylina do brana przez 2tygodnie
Natchmiastowe badania pod katem wirusa Epsteina-Barr, jesli wyjda pozytywne to trafie za oddział zakaźny umieralni na kraśnickiej #lublin
Trzymcie kciuki zeby wyszedł negatyw, nieznosze #szpital

#zalesie #feels #zdrowie
  • 55
@MallaCzarna: Ze zwykłym bólem brzucha zostałem skierowany do szpitala, gdzie musiałem czekać 5 dni na badanie USG - brakowało wyspecjalizowanego lekarza. Spędziłem 5 dni na łóżku szpitalnym

Po 5-ciu dniach...

@pawel0707: teraz to wygląda tak że połowa pseudo lekarzy pisze antybiotyk na wszystko, a druga połowa pisze, dlatego że jak pacjent nie dostanie to się obrazi i przepisze do innego lekarza xD panie doktorze brajan ma siniaka na kolanie proszę antybiotyk
@MallaCzarna: Nie chce Cię starszyc ale na kraśnickiej pracuje osoba która sobie skraca życie niektórych pacjentów bo ją to jara. I ogolnie fascynuje się krwia flakami umieraniem, cierpieniem obrzydliwymi procedurami i uwielbia ta pracę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MallaCzarna: w pierwszym wpisie piszesz że masz gorączkę i kaszelek ale w sumie nic poważnego, a potem że gorączka 40 stopni... Hmm, to przy jakiem gorączce jest wg ciebie poważnie?