Wpis z mikrobloga

Tato ma 70 lat, ogarnia bardziej telefon/tablet niż komputer. Nawet kiedyś próbował wykop, ale się poddał. Jak jestem w rodzinnym domu to czasami mu pokazuje gify z ekstraklasaboners, memy po meczach. Co lepsze na bieżąco podsyłam na WhatsAppie. Wczoraj wieczorem do mnie dzwonił czy mam jakieś śmieszne obrazki bo po takim meczu na pewno muszą być. Nic wielkiego, ale cieszy mnie taka relacja z tatą i to, że potrafi docenić twórczość mirków dla których mógłby być dziadkiem.

#mecz #pilkanozna #oswiadczenie
  • 10
@Adasi: Tato był na kursie komputerowym, umie sobie założyć konto na różnych serwisach, odebrać maile i przeglądać zdjęcia google ( kopie zapasowe z telefonu), ale nie lubi. Mówi, że tego nie czuje. Obsługi telefonu i tabletu nauczył się sam od prozaicznej sprawy chciał kupić nawigację i jakiś spoko licznik do telefonu. Pokazałem mu mapy google i endomondo, na urodziny kupiłem smartfon, pierwszy miesiąc leżał i się kurzył, ale po czasie coraz
@szuchal: mój tata 56 lat i tak ogarnia komputery, telefony, wszelkie nowinki że czasami aż mi wstyd bo nie mam pojęcia o czym mówi xD gdzie sam głupi z tych dziedzin nie jestem
@szuchal: moj stary, lat 35. Zawsze jak ja chce pozyczyc jego laptopa mówi: chwile, chwile musze tylko coś sprawdzić. Po czym czysci historie. Pare razy sam wziąlem bez pozwolenia, przejrzałem z ciekawosci historiea tam co?

@szuchal: Mój tata też mocno po 50 ale uwielbia nowe gadżety. Takich programistycznych rzeczy to nie ogarnia ( od tego ma mnie xD) ale wszystko związane z elektroniką ogarnia.