Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie chce mi się wołać wszystkich głąbów, którzy napisali, że to są jakieś wydumane i niepotrzebne słówka z dupy, ale wstyd mi za was.
Dlatego wciąż jako naród wypadamy z angielskim tak blado na tle rówieśników ze Skandynawii czy Beneluksu. Nad żadnym z tych słówek poza jagnięciną nawet na ułamek sekundy się nie zastanawiałem, a i tak uważam, że angielski powinienem znać lepiej niż rzeczywiście znam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
po #!$%@? im takie nieprzydatne słówka? Potem nic dziwnego, ze nawet te dzbany sie o droge nie potrafia zapytac po angielsku


@Jechanka: XD tak, bo jako że Polacy, to wystarczy im "onion", bo nic innego jeść nie będą. XD

Tak samo talerz i czajnik, prawdziwy Polak, koneser użytecznej, podkreślam UŻYTECZNEJ edukacji, je z ziemi i pije z kałuży.

To są zwykłe słówka, używane codziennie w kuchni czy jakimkolwiek miejscu w którym
  • Odpowiedz
  • 10
@qjava na #!$%@?, co ci ludzie piszą. Ze na #!$%@? te słówka? Oni chyba nie używają angielskiego lub tylko służbowo. A pogadać o życiu? O np. naszej tradycji wigilijnej. Jprd. Brak mi słów. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że siedzą tu gimbusiarze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@qjava: w sumie to każde słowo po angielsku bym zrozumiał, ale nawet połowy sam z pamięci nie wymienię xd
  • Odpowiedz
@qjava to że matka krzywdzi dziecko to jedno, ale toczenie beki z niepełnosprawnego dziecka na portalu ze śmieszymi obrazkami będąc przy nauczycielem chyba nienajlepiej o tobie świadczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@niochland: czytając Twoją wiadomość skierowaną do mnie mam wrażenie że Tobie nauka języka angielskiego nigdy nie sprawiała problemów, stąd też szczere gratulacje. Zwróć uwagę że nie wszyscy są tacy jak Ty. Wiesz na czym polega rozwój i nauka w szkole?

Ktoś z zagranicznych komików powiedział że pociąg z ludźmi pojedzie tak szybko na ile najsłabsza osoba daną szybkość utrzyma- coś w ten deseń. W szkole tego typu rozwiazanie częściowo się sprawdza,
  • Odpowiedz
@spidero: ty jakiś ograniczony jesteś. #!$%@?łeś się do tego barszczu a akurat jest to słówko bardzo podobne do naszego. Jak ty ogarniasz menu w knajpie. Jak nie ma obrazków to łazisz głodny?
  • Odpowiedz