Wpis z mikrobloga

373300,94 - 7,00 = 373293,94

Dystans: 7,00 km
Czas: ◷00:46:45
Tempo: 6:41 min/km

Jeżu, wróciłam do życia. ʕʔ Dawno nie miałam tak chusteczkowego pms, ale na szczęście te straszne dni już są za mną i teraz mogę spokojnie rzygać biegową tęczą. () #justrozowepaskithings

Dzisiaj na spokojnie 6 x 2:00/2:00 bo w sumie nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. Pogoda bardzo nie dopsiuje, więc jak tchórz chowam się na bieżni mechanicznej - gardźcie mną, ale nie jestem w nastroju na pokazywanie siły charakteru. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro zresztą powtórka z rozrywki, ale to dlatego, że biegane będzie po 21 dopiero.

Miłego Mirki! (ʘʘ)

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@stateknaniebie No ja właśnie też mam multisporta i siłownie w galerii w której pracuje. Wiec czasami po pracy (jak dzisiaj) łatwiej i szybciej jest mi z niej skorzystać. ;))
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: Fakt też jest taki, że ja tam biegam tylko po pracy; bo jak mam wolne to mimo wszystko zawsze wbiorę taki deszcz niż jechanie na tę siłownię. xD A że ostatnio dużo pracuję...
  • Odpowiedz
@Kinja: jak miałem multisporta też chodziłem na bieżnie przy lekko kiepskiej pogodzie :D Teraz burza.... pffff... noł problem xd


@stateknaniebie: no ja po dzisiejszych marnych 5 km na bieżni stwierdzam, że wolę lepiej lecieć w największej ulewie niż się tak męczyć…
  • Odpowiedz