Wpis z mikrobloga

Mircy ja wiem że p--o jest "fajne", ale tak jak ludzie mają prawo nie życzyć sobie widoku cyca karmiącej, całujących się i uprawiających miłość(homo i hetero), defekujących (psami i osobiście) itd. Tak ja nie lubię patrzeć na pijących a-----l, źle zachowujących się i zostawiających wszędzie pierdzielnik miłośników %. To nie jest ani dobre ani pożyteczne ani nawet potrzebne. Zobaczcie ile syfu zostawiają po sobie miłośnicy % ile krzywych akcji z tego powodu ma miejsce i ile meneli widzicie w swojej okolicy - a jest zakaz ;)

Dobrze wiecie że jest znaczna grupa meneli którzy nie potrafią zachować nawet pozorów kultury, myślę że to wzmogłoby ich zapędy. Poza tym przestrzeń publiczna nie jest miejscem na takie rzeczy, chcę wypić idę dwa kroki do baru pod parasol i piję.

Co o tym sądzicie?!

#p--o #alkoholizm #a-----l #polska #ankieta

Picie pod chmurką to pomysł:

  • Dobry 71.7% (66)
  • Zły 17.4% (16)
  • Nie mam zdania 4.3% (4)
  • Sam jesteś alkoholikiem, piję za swoje!!! 6.5% (6)

Oddanych głosów: 92

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak ja nie lubię patrzeć na pijących a-----l, źle zachowujących się i zostawiających wszędzie pierdzielnik miłośników %.


@krulwypoku_IgB6:
Tacy ludzie mają w dupie zakazy, więc wszelkie obostrzenia uderzają głównie w kulturalnych obywateli.

myślę że to wzmogłoby ich zapędy

Kolega widzę znawca psychologii menelskiej.
  • Odpowiedz
  • 3
@krulwypoku_IgB6 Trochę generalizujesz. Nie każdy pijący pod chmurką robi syf i burdę - to nie jest kwestia prawa, lecz zwykłej kultury. Menel jak będzie chciał pić, to i tak to zrobi, bo ma gdzieś jakieś zakazy. Może i plac zabaw nie jest najlepszym miejscem do spożywania alkoholu, ale możliwość położenia się na kocyku ze znajomymi i wypicie piwka w jakimś dużym parku jest całkiem sympatyczną opcją. Kompromisem byłby zakaz spożywania ciężkiego
  • Odpowiedz
@krulwypoku_IgB6 Rozumiem intencje, ale to trochę głupie. Jak jest ładna pogoda to wolę posiedzieć z piwkiem na bulwarach np. albo w innym miłym miejscu na powietrzu. Wystarczy żeby były miejsca gdzie można pić, śmietniki i policja pilnująca, czy ludzie nie robią syfu.
  • Odpowiedz