Wpis z mikrobloga

@cdawid1: chciałeś manipulacji to dostałeś, teraz jedyne co robię z filmikami Sośnierza to je zakopuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam zamiaru tracić czasu na oglądanie "rewelacji" od youtuberów z zerową wiarygodnością
@cdawid1: ja jestem lewicowcem i niezaleznie od tego jak wygląda systuacja w PE, chce zdemokratyzowania UE

Manifest Demokratyzacji Europy

Ze wszystkich kłopotów z globalną konkurencją, migracją i terroryzmem, potęgi Europy przeraża tak naprawdę tylko jedna perspektywa: demokracja! Mówią w jej imieniu, ale tylko po to, aby jej przeczyć, egzorcyzmować ją i uciskać w praktyce. Próbują ją rozmyć i skorumpować, unikać jej i ją fingować, uzurpować i manipulować, aby wyssać z niej
@cdawid1: bo pewnie nawet nie do końca wiesz gdzie jest manipulacja w tym zleconym za nie małe pieniądze sondażu, a jak nieoglądanie wszelkiej maści atorów robi ze mnie ignoranta to trudno ¯\_(ツ)_/¯
@musztym: widzę gdzie jest manipulacja, a Atora nigdy w życiu nie oglądałem, więc takie opinie zostaw dla siebie. Po drugie jeżeli znasz jakąś jeszcze manipulację to dodaj (na przykład dotyczącą filmów Sośnierza), jeśli nie, to znaczy że jesteś ignorantem i mówię to z całym przekonaniem.