Wpis z mikrobloga

Każda dziewczyna jest pośrednio odpowiedzialna za moje cierpienie.
Dla wszystkich jestem skreślony przez bycie nudnym.
W szkole nawet do mnie jakieś zagadywały ale po moich nudnych słowach chyba im się sucho robiło.
Skazują kogoś na wieczną samotność tylko dlatego, bo jest nudny.
Działania w sprawie #dziewczynybeztabu sprawiają że jednak zyskuje wiarę że istnieje sprawiedliwość.

#przegryw #foreveralone #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #feels
  • 15
@Muodyhuopiec1919: Ludzie po prostu unikają użalających i zgorzkniałych przegrywów. Taka relacja nie przyniesie im żadnych korzyści, a bardzo prawdopodobne, że zarażą się tym pesymizmem. W tym świecie na ma miejsca na bycie smutnym, trzeba się wziąć w garść, a jak nie samemu to za pomocą leków, w końcu nikt tego za nas nie zrobi. A oskarżanie innych o Twój przegryw nie ma sensu, prawdą jest to co mówisz, ale co z
@Arachnofob: od 11 roku życia fascynuje się chemią i już wtedy tobiłem doświadczenia s domu. Byłem najlepszy z chemii w całej gimbazie. Od kilku miesięcy mam pianino na które sam zarobiłem i uczę się grać.
Teraz wiem że moje pasje są reakcją obronną na samotność. Kiedyś byłem miky ale 2 lata temu zrozumiałem że mi się to nie opłaca.
2 lata temu zrozumiałem że jestem stracony przez bycie nudnym.
Nie liczy
od 11 roku życia fascynuje się chemią i już wtedy tobiłem doświadczenia s domu. Byłem najlepszy z chemii w całej gimbazie.


to idź na studia z tym związane tam znajdziesz różową która też ma podobną pasję i odnajdziecie wspólny język

Od kilku miesięcy mam pianino na które sam zarobiłem i uczę się grać.


no to jeszcze ogarnij na studiach/po studiach jakiś zespół

Kiedyś byłem miky ale 2 lata temu zrozumiałem że mi
@Arachnofob: idę na studia. Byłem w technikum chemicznym. Były dziewczyny co się do mnie uśmiechały/zagadywały ale ja nigdy nie będę w stanie się odezwać. Kilka lat miałem gg i nigdy się znikoma nie spotkałem bo jestem uznawany za nudziarza