Wpis z mikrobloga

Padl mi telefon, uratowac sie nie da, musialam zmienić.
Niestety pociagnelo to tez za soba zmiane systemu - z #android na #ios.

Pytanie do osob, ktore to juz przeszly oraz do tych, ktore sa tak czy siak fanami iphonow - #rozowepaski i #niebieskiepaski, macie jakies sposoby na bardziej spersonalizowany ajfon?
Strasznie mnie irytuje, ze w #iphone wszytskie ikonki sa tak wywalone na wierzch (i do tego sa takie wielkie), ze nie moge wybrac, ktora karta ma byc glowna, ze nie ma folderow w folderach, rozmiaru zegara, w docku tylko 4 ikonki itd., ze blokada to tylko palec albo kod... no ogolnie lipa troszke jak dla osoby przyzwyczajonej do innego systemu.
Ale wyjscia nie ma, wiec trzeba sobie jakos radzic :p

Ktos mial podobny problem i jakos to ogarnal?
Da sie cos porobic z tego typu rzeczami?

I oprocz tego - polecaicie jakies fajne aplikacje na ajfona?

jak cos - mam Iphone SE, ios 12.3

#kiciochpyta #telefony #apple
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwa_koty_kastrowane: wrocic nie moge niestety.. :(
a bardzo bym chciala.

Niestety jedynym telefonem z androidem, ktorego bym mogla uzywac jest ten, ktory mi padl - a z kolegi jest to model, ktorego juz ponoc nie produkuja, za to w uzywanych po pewnym czasie pada plyta glowna (jak i u mnie), wec bez sensu kupowac taki i za chwile miec powtorke z umierajacego telefonu ;/
  • Odpowiedz
@agaja Miałem tak samo. Teraz nigdy w życiu nie wrócę do andka. Próbowałem powrót i nawet kupiłem szajsunga S8+ ale po tygodniu używania oddałem siostrze. Nigdy więcej androida.
  • Odpowiedz
@agaja: E tam bez przesady przy przesiadce na iphona przyzwyczaiłem się po tygodniu do nowego systemu. A teraz jak mireczek wyżej już w życiu bym nie wrócił do androida..

A co do twojego pytania to jesli chodzi i ikonki zobacz czy nie masz włączonej funkcji zoom (ustawienia --> ogólne --> dostępność i tam to powinno być)

W docku możesz zrobić folder jak bardzo chcesz, a do reszty musisz się przyzwyczaić
  • Odpowiedz
Pewnie z takiego, że nie każdy chce mieć wielką patelnie jak 99% telefonów z androidem.


@notedeagle: no dokladnie o to chodzi.
Mam mala dlon i te wszystkie wielkie telefony to dla mnie tragedia... Juz jeden mezowi niechcacy zbilam po prostu wyjmujac z torebki ;/ i drugi prawie tez bo po prostu jedna reka nie ogarniam, a z kolei korzystanie z telefonu dwiema rekami to dla mnie zdecydownie niewygodna sprawa i nie zamierzam tego robic - to ma byc narzedzie poreczne, a nie kurde machina wielka...

W ogole to glupie, ze te wszystkie telefony sa tylko coraz wieksze i wieksze, a nie ma za bardzo opcji dla osob, ktore wola mniejsze
  • Odpowiedz
@agaja:
Nie po to się kupuje iphone'a, który daje o wiele większe bezpieczeństwo niż androidy, żeby potem to wyrzucać na bruk jalbreakiem.
  • Odpowiedz
@sorhu: ja ajfona kupilam wylacznie ze wzgledu na rozmiar urzadzenia.
W zyciu bym nie zmieniala, gdyby mi sie stary telefon nie popsul.

Brak mozliwosci swobodnego dopasowania teleofnu pod siebie to jak na razie dla mnie koszmar.
Telefon ma byc narzedziem, ktore uzywam, jak mi pasuje...
  • Odpowiedz