Wpis z mikrobloga

Prosta sprawa. Potrzebuję trochę atencji dla moich kursów rysunku cyfrowego.
W zamian daję tablet graficzny Wacom One S.

Zapraszam do uczestnictwa w kursach.
Zaprszam do plusowania.

Losowanie jutro wieczorem. Tablet dostanie jedna z plusujących osób.

#rozdajo
#tworczoscwlasna #digitalpainting #rysunek #gliwice #slask #wroclaw #warszawa
#lapkobrazy
lapko - Prosta sprawa. Potrzebuję trochę atencji dla moich kursów rysunku cyfrowego.
...

źródło: comment_z1cyeZlkjT6b1fIdQDQQXz3r2xBCRD32.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lapko: kurła trochę bait, zaśliniłam sie na widok tego duzeo cyfrowego w tle i plusuje jak p------a a potem czytam i to jednak one s do wygrania

Uczysz storyboardingu na tym swoim kursie?
  • Odpowiedz
@lapko: przeczytałem i mam pytania - jaki komp ? laptop typu pecet? co z oprogramowaniem? czy może być ipad z piórkiem? córka właśnie kupiła bo się tym lubi zajmować i może bym ją zapisał..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lapko: Zawsze mnie to zastanawiało jak z precyzją i w ogóle z feelingiem czucia pisaka, jeśli machamy dłonią po tablecie, a obraz nie jest rysowany bezpośrednio pod pisakiem, tylko na monitorze.
Skąd wiedzieć, gdzie przyłożyć pisak, żeby trafić w określone miejsce na rysunku? :)
  • Odpowiedz
@lapko: Panie dej tego tableta bo mam chory ołówek :(

A tak na serio to od jakiegoś czasu rozmyslam nad zakupem jakiegoś wacoma bo chciałam się przebranzowic z rysunków manualnych na digital painting. Od tak dla zabawy.
  • Odpowiedz
@lapko: mam kupionego tableta (za 300zł na start) i uczę się tam coś rysować. Fajniejszy tablet to wiadomo - fajniej :D
ale zastanawia mnie kurs. Prowadzisz go online, czy jak? Jeśli tak, to dołączam się do ludzi, którzy piszą, że wolą kurs niż tablet :D
  • Odpowiedz
@Beeercik zbliżając rysik na odpowiednią odległość tablet "łapie" myszkę i zanim ręką ci opadnie to ustawiasz kursor tam gdzie skończyłes. Serio jest to bardzo intuicyjne
  • Odpowiedz