Wpis z mikrobloga

@lapko Nie umiem kompletnie rysować, nie mam raczej takiego zmysłu do tego, ale zawsze chciałem umieć, a przynajmniej spróbować nauczyć się, niekoniecznie na papierze, ale właśnie cyfrowo. Moim celem nie jest też stanie się grafikiem, ale bardziej hobbystycznie, spróbować czy uda mi się polepszyć skill od -100 do chociażby -90. XD Czy to jest dla takich osób czy raczej niby początkujących, ale jednak nie rysujących stickmanow?
  • Odpowiedz
@Reality: nauka rysunku na tablecie jest duża łatwiejsza niż na papierze. Komputer dużo wybacza, daje wiele możliwości. Myśle, ze możemy coś razem zdziałać :)
  • Odpowiedz
@lapko: to jak się na tym znasz to może polecisz jakiś tani tablet do 400-500 zł? Czy faktycznie lepiej brać Huiona, bo słyszałem, że w tych samych pieniądzach można dostać lepsze parametry niż te od Wacoma?
  • Odpowiedz
@lapko: Potrzebujesz atencji dla kursów to rozsądek podpowiada aby w poście który ma ją przyciągnąć wspomnieć cokolwiek o tych kursach;) Post z założenia ma trafić do sporego grona osób więc dodaj chociaż dwa zdania na ten temat, już w komentarzach widać że są zainteresowani
  • Odpowiedz