Wpis z mikrobloga

No to cyk, sondaż poważnej sondażowni ROGAL, proszę o oddanie głosu oraz plusika, żeby dotarło w gorące = większa ilość danych, dzięki czemu jesteśmy w stanie określić preferencje polityczne standardowego Mirka i Mirabelki
#ankieta #neuropa #4konserwy #polityka #europa

Czy wybierasz się na wybory do parlamentu EU?

  • Tak - głosuję na Koalicję Europejską 24.3% (322)
  • Tak - głosuję na PiS 2.6% (35)
  • Tak - głosuję na Wiosnę 5.7% (76)
  • Tak - głosuję na Konfederację 31.4% (417)
  • Tak - głosuję na Kukiz '15 2.2% (29)
  • Tak - głosuję na Razem 4.2% (56)
  • Tak - głosuję na inną partię 8.1% (107)
  • Nie - nie znalazłem partii na którą oddałbym głos 16.5% (219)
  • Nie - mam za daleko do lokalu wyborczego 4.1% (55)
  • Nie - nie wiem gdzie mogę zagłosować 0.8% (11)

Oddanych głosów: 1327

  • 41
@artpop: Myślę ze dowiezie więcej. Mysle ze bliżej 15 ale może byc i 7 jak coś nie pyknie #tylkowiosna
@BrokenMagicalTibia @czynastolatek @miejskismog wy i tak byscie nie zaglosowali na Wiosnę. Mam kumpla ktory jara się "aferami Wiosny" i jest wyborcą raczej Konfederacji ale nawet on obstawia 10 proc. "Niestety dla pedała ". Więc bądźcie tak samo mądrzy jak on i ogarnijcie ze nie jesteście elektoratem Wiosny więc to że wam się
Są to sztuczne afery, w ostatnich sondażach Wiosna ma około 10% poparcia.


@artpop: po pierwsze afery nie są wcale sztuczne, ale mniejsza z tym wazny jest odbiór społeczny tego o czym mówia media, a poparcie ma 7-8% a nie 10, tak samo jak Razem ma w okolicach 3%, Wystarczy że przepłynie 2% i juz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kjedne:
@miejskismog: I z tego względu, pomimo, że ja nadal nie wiem na kogo zagłosuje (trochę się zapędziłem z tym tagiem xd) to szybciej zagłosuje na Grzesia Brauna i wyjadę z kraju, niż na razemową sektę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czytajac wykop mialem wrazenie, ze jest tutaj sporo przeciwnikow 500+, ilosc glosow oddana na KE mowi cos zupelnie innego xD