Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@pizzanawynos: ty wiesz co to znaczy phishing?
To znaczy password fishing
Łowienie hasła
I występuje wtedy kiedy ktoś chce zdobyć twoje hasło np podrobioną stroną
  • Odpowiedz
@Padaj: no tak, następna miała być wiadomość do fejkowej strony banku albo innego PayU.. tzn tak się OP spodziewał. Dlatego phishing. Wszystko dobrze jest napisane
  • Odpowiedz
@pizzanawynos Stary, serio mialem znajomka ktory wpadl na pk. ysl zeby kazdemu znajomemu na fejsie napisac, czy ma 50€ pozyczyc i czesc mu pozyczyla, moja ex jak dostala wiadomosc od niego to sie przestraszyla troche bo to byl jakis glowny operator u niej w pracy. Pozniej kolo wygladal tak, ze jedna p---a mu nie zeszla i zaraz mial nową. Okazalo sie ze od wszystkichnco sie da, pożyczył pieniadze i nue mial
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lasic: brzmi jak taki kamilek z podkarpacia co nigdy nie miałem jak oddać. Pożyczał od jednego i drugiemu oddawał xd
  • Odpowiedz
@WReich: trochę się obaj bawimy w zgadywanki, ale nie pisze jak osoba z niskim iq. Zdesperowana, niedoświadczona życiowo, niedouczona, może ma słabe wzorce (ludzie uczą się przez naśladowanie). Ale nie składa zdań jak tępa, bezmyślna osoba. IQ jest głównie wrodzoną cechą, można mieć wysokie i żyć jak kretyn.
  • Odpowiedz
@pizzanawynos To i tak dobrze ze dwa razy na oczy widziałeś. Ode mnie raz hajs chciała pożyczyć sąsiadka która przypadkowo spotkałam jak się wprowadziłam do domu obok xD p--------a pijaczka
  • Odpowiedz