Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zarobki #takaprawda
Ludzie powinni dobierać się w pary pod kątem zarobków. Jeśli to nie prawda to udowodnijcie mi to.
Wyobraźcie sobie - macie różową która zarabia najniższą albo z 2,5 tysiąca. Całe życie musielibyście ją sponsorować albo odmawiać przyjemności. Nikt mi nie wmówi że nie lepiej umawiać się z partnerką na poziomie żeby nie było problemu jednej i drugiej stronie kolacji innej niż w tanim bistro. Partnerstwo to podstawa, nie sponsoring.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania wspólne opłacanie rachunków i ta strona co mniej zarabia może coś odkładać na własne wydatki? Poza tym zarobki nie są najważniejsze w związku, ważne byleby dwie osoby zarabiały a nie, że jedna ze stron siedzi w domu i się o-------a licząc na to, że dostanie na wszystko pieniądze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co to znaczy sponsorować? W związku facet ma więcej zarabiać od różowej i ma być wspólne konto. Jeżeli nie ma wspólnego konta lub mniej zarabiasz od różowej to nie zasługujesz na polską witaminkę i powinieneś zdechnąć w samotności.

Acha i przenigdy nie każ kobiecie się dorzucać na paliwo, p---a jesteś czy facet?
  • Odpowiedz
OP: Wszyscy którzy tutaj odpowiadają i nie popierają mają partnerów ze zbliżonymi zarobkami albo zarabiają 2 tysiące, nie stać ich na wakacje za 10 tys czyli nie mają problemu ze sponsorowaniem partnerce wyjazdu

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W aktualnym momencie mego życia nie jestem w żadnym związku więc nikogo nie utrzymuje. Według wielu zarabiam tyle co kot napłakał ale lubię swoją pracę. Jeśli w przyszłości miałabym partnera co pracuje i jest zadowolony ze swojej pracy a zarobki nie były by duże to trudno ,da się żyć nie ma to dla mnie problemu. Gorzej jakby był bezrobotny, bo inaczej jest jak ktoś się dokłada nawet niewielką kwotą
  • Odpowiedz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania pieniądze nie są żadnym wyznacznikiem jeśli chodzi o związek. Grunt to być szczęśliwym.
Dziś zarabiasz 6k jutro możesz zarabiać ledwo 2k. Nie musisz nikogo sponsorować, i wspólne spędzanie czasu to nie tylko kolacje w drogich restauracjach.
Związek buduje się na innych wartościach niż pieniądze
  • Odpowiedz