Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zarobki #takaprawda
Ludzie powinni dobierać się w pary pod kątem zarobków. Jeśli to nie prawda to udowodnijcie mi to.
Wyobraźcie sobie - macie różową która zarabia najniższą albo z 2,5 tysiąca. Całe życie musielibyście ją sponsorować albo odmawiać przyjemności. Nikt mi nie wmówi że nie lepiej umawiać się z partnerką na poziomie żeby nie było problemu jednej i drugiej stronie kolacji innej niż w tanim bistro. Partnerstwo to podstawa, nie sponsoring.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania wspólne opłacanie rachunków i ta strona co mniej zarabia może coś odkładać na własne wydatki? Poza tym zarobki nie są najważniejsze w związku, ważne byleby dwie osoby zarabiały a nie, że jedna ze stron siedzi w domu i się #!$%@? licząc na to, że dostanie na wszystko pieniądze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co to znaczy sponsorować? W związku facet ma więcej zarabiać od różowej i ma być wspólne konto. Jeżeli nie ma wspólnego konta lub mniej zarabiasz od różowej to nie zasługujesz na polską witaminkę i powinieneś zdechnąć w samotności.

Acha i przenigdy nie każ kobiecie się dorzucać na paliwo, #!$%@? jesteś czy facet?
  • Odpowiedz
OP: Wszyscy którzy tutaj odpowiadają i nie popierają mają partnerów ze zbliżonymi zarobkami albo zarabiają 2 tysiące, nie stać ich na wakacje za 10 tys czyli nie mają problemu ze sponsorowaniem partnerce wyjazdu

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W aktualnym momencie mego życia nie jestem w żadnym związku więc nikogo nie utrzymuje. Według wielu zarabiam tyle co kot napłakał ale lubię swoją pracę. Jeśli w przyszłości miałabym partnera co pracuje i jest zadowolony ze swojej pracy a zarobki nie były by duże to trudno ,da się żyć nie ma to dla mnie problemu. Gorzej jakby był bezrobotny, bo inaczej jest jak ktoś się dokłada nawet niewielką kwotą do
  • Odpowiedz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania pieniądze nie są żadnym wyznacznikiem jeśli chodzi o związek. Grunt to być szczęśliwym.
Dziś zarabiasz 6k jutro możesz zarabiać ledwo 2k. Nie musisz nikogo sponsorować, i wspólne spędzanie czasu to nie tylko kolacje w drogich restauracjach.
Związek buduje się na innych wartościach niż pieniądze
  • Odpowiedz