Wpis z mikrobloga

Plot holes w Wielkich Odkryciach Geograficznych #lacunafabularnienewbristol #lacunafabularnieczarnolisto

Na prośbę dwóch osób otwieram temat, w którym wyjaśnię niezrozumiałe rozstrzygnięcia niektórych akcji lub fabularnych wątków lub przyznam się do "fabularnej dziury". Nie ukrywam, że niektóre tematy zostały potraktowane po macoszemu, ale po PW które otrzymałam po zakończeniu gry odnoszę wrażenie, że dostrzeżono znacznie większą liczbę nieścisłości niż to miało naprawdę miejsce.

Może jednak jest tak, że to mi się wydaje, że dziur fabularnych było mniej niż w rzeczywistości? Sprawdźmy to wspólnie!
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SirSherwood: 1. Frederico zadeklarował podpalenie kościoła i wylosowałam świadka spośród graczy. Następnie zapytałam Relkina co zrobi ze świadkiem, który go nakrył na podpalaniu, nie mówiąc mu że świadek jest graczem. Frederico wybrał likwidację, rozegrałam walkę którą Rik przegrał, a potem ucieczkę którą Rik wygrał.

To był pierwszy i ostatni raz gdy sztywno zdecydowałam że świadkiem przestępstwa zawsze będzie gracz. W późniejszych przestępstwach (których jak pamiętasz było pełno na początku gry)
  • Odpowiedz