Wpis z mikrobloga

@mokry_sen_polonisty to się cieszę jak p------n ()()()()()()()()()(
  • Odpowiedz
@Xreak: @Marasmeus: @scotieb:
Kim trzeba być, by gnoić osobę z zaleczoną depresją, tylko dlatego że jest kobietą? Jaki brak podstawowej wiedzy o świecie, o psychice człowieka (człowieka, a nie białego heteroseksualnego mężczyzny), o związkach trzeba mieć, żeby pisać takie rzeczy i jeszcze być z siebie zadowolonym?
Myślałam, że 90% tych postów to bait. Ale obrażanie osoby po próbach samobójczych to już wyższy poziom s----------a...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Xreak: @Marasmeus: @scotieb:

Kim trzeba być, by gnoić osobę z zaleczoną depresją, tylko dlatego że jest kobietą? Jaki brak podstawowej wiedzy o świecie, o psychice człowieka (człowieka, a nie białego heteroseksualnego mężczyzny), o związkach trzeba mieć, żeby pisać takie rzeczy i jeszcze być z siebie zadowolonym?

Myślałam, że 90% tych postów to bait. Ale obrażanie osoby po próbach samobójczych to już wyższy poziom s----------a...

@caslin
  • Odpowiedz
żadna osoba ktora miala depresje nie chwali się, że jej sie udalo ją pokonać. Prawdziwa depresja jest cale życie i zawsze wraca a nie jakies k---a chłopaki miłości chujwieco szczescie. Stany depresyjne i wahania nastroju za nastolatka to inne gowno
  • Odpowiedz
  • 11
@caslin Szkoda Twojego wysiłku, nie podyskutujesz normalnie z frustratami. Przecież widzisz jak to coraz częściej działa na wykopie. A niech się taplają w swojej żółci, przecież im tak jest dobrze. Olej i zablokuj, nie warto wchodzić z czymś takim w interakcje.
  • Odpowiedz
@mikesparky Zanim wykopki wymyśliły sobie Adonisa o kwadratowej szczęce ten tag był używany dla osób z chadem, czyli chorobą dwubiegunową.

@ElGovanni Tak, w tym kraju nadal uważa się, że chorób psychicznych nie ma i depresję mają osoby z problemami. A jakie problemy może mieć osoba w podstawówce. Odpowiem, absolutnie żadnych problemów a mimo to nie chce żyć, nie odczuwa szczęścia i to jest właśnie choroba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mokry_sen_polonisty:w sumie to Co zazdroszczę. Chciałbym mieć już tak poukładane, że praca, gdzie cię szanują, własny kąt, rodzina u boku.
K---a, jak ja bym też tak chciał!
Jeżeli jest więcej etapów depresji, to nie wiem czy i u mnie takie coś występuje, bo może po prostu nie pobiegałem wystarczająco daleko albo nie wziąłem się w garść, bo serio - uważam, że g---o kogo obchodzę.
W tym wszystkim dobijające jest też,
  • Odpowiedz