Wpis z mikrobloga

Pytanie do mirków podróżujących: Jak dbać o swoje rzeczy mieszkając w hostelu? Lecę na #workandtravel gdzie będę mieszkał przez prawie 4 miesiące w jednym pokoju z pięcioma innymi typkami, wiek od 20-25 lat. Każdy z innej narodowości, Czech, Jamajczyk, Hiszpan, Włoch, Rumun. Jak dbać o takie rzeczy jak paszport, laptop, czy gotówka? Jakoś głęboko to chować w walizce, w podszewce, czy jak? Wiadomo, większość $ będę mieć na karcie, no ale kartę też mi mogą #!$%@?ć xD

#pytanie #podroze #podrozujzwykopem #usa
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Varien: na takie okazje brałem kiedyś tańsze odpowiedniki. Stary telefon, laptop z leasingu za 500. Karta i paszport przy dupie w etui. Trochę chore ale pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Varien paszportowka na szyję i masz ją zawsze przy sobie a tam najważniejsze dokumenty i pieniadze. W hostelach też przeważnie są szafki na klucze w pokoju, przynajmniej w Europie więc tam chowa się resztę cenniejszych rzeczy.
@Cash1337 12$ za dzień, czyli 360$ za miesiąc. No trochę dużo szczerze mówiąc, a warunki też niezbyt dobre. Hostel jest ponoć bardzo stary i miałem jeszcze opcje mieszkać już w o wiele lepszych warunkach, sam w pokoju, z prywatną toaletą, ale to godzina jazdy od miasta autobusem za darmo. Stwierdziłem, że już wolę się przemęczyć w hostelu a mieć do pracy 5 min z buta i mieć w razie czego bliżej do