Wpis z mikrobloga

@osa21c: W tej chwili żałuję #!$%@? mat-geo, bo z uwagi, że nie zdaję fizyki to mi wychodzi prawie 200. Ciekawe co w tym roku będzie, oby się załapać chociaż. (,)
@r0yal: No niestety, na informatyce był jeden z większych (o ile nie największy) progów. Jest niby jeszcze informatyka i ekonometria, na której próg wyniósł około 185 punktów, ale jak tam jest to niestety nie wiem :/
@osa21c: A wiesz może jak wygląda np przeniesienie się potem z informatyki i ekonometrii na informatykę? W sensie np. po pierwszym roku, bo słyszałem, że trzeba z obu kierunków tak jakby przedmioty zaliczać, ale nie wiem sam do końca.
@r0yal: O ile wiem, to trzeba składać odpowiednie podanie w dziekanacie i jeśli dziekan się zgodzi, to dostaniesz informacje co i jak z nadrabianiem różnic w przedmiotach, ale to tylko zasłyszane informacje, przeze mnie nie potwierdzone. Ogólnie na infie jest co robić, ci co sobie za mocno odpuszczają prędzej czy później są skreślani, etrapez mocno pomaga z matmą.
@r0yal: Ja jestem teraz na 2 roku na informatyce i ekonometrii. Po 1 roku sporo osób chciało się przenieść i dziekan nikomu nie pozwolił bo zostało mało osób na kierunku, także raczej małe szanse