Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Monaco: polecam poczytać temat xD jest tam Magdalena, która udziela się w komentarzach i za każdym razem stara się podkreślić, że motocykliści to jedna wielka rodzina xD made my day
  • Odpowiedz
@Pafeuuu: byłem kiedyś na grupce na fejsuniu. Myślałem, że znajdę info o ładnych drogach, polecanie warsztatów, zdjęcia itp. A tam 99% to ludzie pokroju tego co zaprezentowane wyżej na 30sto letnich sprzętach, które wyglądają jakby miały się zaraz rozlecieć i tylko "hehehe głupi puszkarze", "heheh jechałem przed policją na jednym kole 200km/h" etc. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pafeuuu: Kurła lubie początki sezonu motocyklowego: luty-marzec wtedy dafffcy jeszcze nie wyjeżdżają na drogi, jedziesz moto, wszyscy kierowcy życzliwi ustępują ci, nawet zlotuwiarze. A potem #!$%@? jak w lesie daffcy tak psują rynek motocyklowy ze każdy patrzy na ciebie z pogarda i jak by to nie było karalne to podczas wyprzedzania zajechał by ci droge żeby było 'jednego mniej'. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: dawcami byli jak nie nosili kasków, bo wystarczył niewielki wypadek w którym nieszczęśliwie #!$%@?łeś łeb a reszta była sprawna i najadała się do przeszczepu, teraz noszą kaski i jeśli tak uderzy żeby #!$%@?ć głowę w kasku, to zazwyczaj i z reszty ciała nie ma co zbierać, albo wręcz wykrwawiają się po prostu przez krwotok wewnętrzny jak #!$%@? śledzionę czy inną wątrobę a łeb jest cały( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
A pozniej "ON WYMUSIŁ! Wyjechał nie patrzył w lusterka to nic ze jechałem 200 na czerwonym na 1 kole PUSZKA NIE PATRZY W LUSTERKA !!!"
  • Odpowiedz
@TwujKasztan: Ich nie interesuje, im się nie chodzi o to, że yyy, bo puszkarze w ogóle są na drodze, oni będą w ogóle... yyy... później będą rozkminiali w ogóle kto co był i zresztą... nie interesuje ich. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
  • Odpowiedz