Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 483
53/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Age of Empires II

Data wydania: wrzesień 1999
Platformy: PC, PS2
Gatunek: Strategia

Opis: wolololo, czas na tą klasykę która wywołuje u mnie wiele ciepłych wspomnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 9,0
Gry-online: 8,9

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 53/100 #100oldgamechallange 

Dzisiejsza gra:

Age of Empires II

Data wydani...

źródło: comment_05KYJimT5HQ5xk3aug0Wsk3vf7YswYSw.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtoon: Myśmy to inaczej wymawiali ale klasyka, kolega zawsze teutoniki a ja turks power( ͡° ͜ʖ ͡°) ech w aoe2 i jego pochodne na gamerangerze to można było grać do z-------a. Do końca świata będę pykał w to. Jedna z gier życia.
  • Odpowiedz
@Chemical_Brother
Turkami mało grywam to nic z głowy mi nie przychodzi.
Coś mi janczarzy średnio pasują do stylu gry.
No i cywilizacja jest dość przeciętna. Nie tragiczna, ale nie ma też jakichś wodotrysków
  • Odpowiedz
@wojtoon: Zazdro, w czasach pierwszego wydania to ja do starszaków miałem iść. Dorwałem płytowe wydanie dopiero bodajże w serii SuperSeller z książeczką opisującą frakcję, historię jednostek i ogółem, na całkiem fajnym wypasie który wprowadzał w średniowieczny klimat.
  • Odpowiedz
@Chemical_Brother
Mam też pierwsze polskie tłumaczenie (taka broszurka z pojęciami), oficjalny polski poradnik i oficjalny oryginalny poradnik.
Chociaż ten polski to dostał po dupie bo to były zwykłe kartki bez okładek zszyte w zeszyt i często mijały się z grą
  • Odpowiedz
  • 0
@Krx_S Dla mnie zawsze Rise of Nations > AoE 2.
Ciekawsza mechanika, wiecej jednostek i er. Wiecej zabawy z bitwami a mniej z eco.
  • Odpowiedz