Wpis z mikrobloga

Kotlety z soczewicy dzis wyleciały.

Największy plus to ze wyglądają jak mielone.
Największy minus to ze tak nie smakują.

Ogolnie do miesa nie maja podjazdu, ale pewnie kwestia przypraw.

Ogólnie niedobre, ale po prostu nie umiem gotować. Plus, ze żadne zwierzę nie zdechło, żebym mógł owalić taki obiad. Makrosy wrzucę wieczorkiem, ale jedna porcja pewnie kolo 60g białka. Będzie druga próba, bo kupiłem 2 paczki soczewicy.
#mikrokoksy
DywanTv - Kotlety z soczewicy dzis wyleciały.

Największy plus to ze wyglądają jak ...

źródło: comment_XyMQtaG1YhKhjud4CmJSyXWzvGcseyJT.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mr_Cartmanez: Ja mysle, ze cierpienie, ktoremy towarzywy wywalenie w kosmos kortyzolu, ktory dziala katabolicznie na bialka moze jednak zle wplywac na zwierzeta. Nie wiem czy smak, ale zwierzeta w ogole. Ogolnie to mnie nie zszokujesz takim gadaniem. Nie jestem wege swirkiem xD
  • Odpowiedz
@DywanTv: i to białko jest 8x gorsze. Strawność, przyswajalność, obecność błonnika, jakichś dziwnych substancji po których j---e się pierdami i niepotrzebny dodatek węgli.

Ogólnie soczewica w smaku jest spoko, ja ją czasem zjem z twarogiem, w sałatce z mięsem itp. Niby ma sporo węgli, ale nie czuję ich tak jak po zjedzeniu ryżu. Normalnie jak zjem posiłek z ww to mi w--------a druty, pompuje, a po tym czuję się jakbym
  • Odpowiedz
@DywanTv: Trzeba było nie robić kotletów tylko samą o--------ć. Mozarella, ryż, soczewica, pomidor, ogórek, może coś zielonego, sól, pieprz, można zwilżyć oliwką. Będzie znacznie lepsze niż jakieś dziwne kotlety, albo chociaż spróbować je skleić jajem, to byłoby smaczniejsze.
  • Odpowiedz
@Skogyr: No sa w tych kotletach jajka, pieczary zarabiste, bulka tarta, 3kg przypraw. Nie jest to sucha soczewica. Ale takie wege zarcie nie dla mnie, ja jednak mieso potrzebuje x d
  • Odpowiedz
@DywanTv: Za dużo przypraw. Ja już się nauczyłem. Sól i pieprz to są przyprawy. Pozostałe bardzo ostrożnie i rzadko. Pamiętam jak ciągle sypałem tych przypraw ile wlezie i zawsze wychodziło g---o.
  • Odpowiedz
@Skogyr: No ja ogolnie korzystalem z przepisu z neta. I wszystko dalem w takich ilosciach, jak bylo napisane. Tylko soczewicy 4x wiecej. I wyszlo gowno.
  • Odpowiedz