Wpis z mikrobloga

Kotlety z soczewicy dzis wyleciały.

Największy plus to ze wyglądają jak mielone.
Największy minus to ze tak nie smakują.

Ogolnie do miesa nie maja podjazdu, ale pewnie kwestia przypraw.

Ogólnie niedobre, ale po prostu nie umiem gotować. Plus, ze żadne zwierzę nie zdechło, żebym mógł owalić taki obiad. Makrosy wrzucę wieczorkiem, ale jedna porcja pewnie kolo 60g białka. Będzie druga próba, bo kupiłem 2 paczki soczewicy.
#mikrokoksy
DywanTv - Kotlety z soczewicy dzis wyleciały.

Największy plus to ze wyglądają jak ...

źródło: comment_XyMQtaG1YhKhjud4CmJSyXWzvGcseyJT.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Reiter: Tylko pedaly wypowiadaja sie o czyms bez sprobowania (oprocz gejowskiego seksu). Wiec sprobowalem. Nie polecam, chyba ze umiesz przyprawiac lepiej.
  • Odpowiedz
@psposki: Jesli nigdy nie zwatpiles w sens cierpienia zwierzat biorac pod uwage swoje dazenie do jak najmniejszego cierpienia + mozliwosc zaspokojenia wszelkich potrzeb organizmu bez tego cierpienia, to z Toba jest cos nie tak, nie ze mna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wege nie jestem. Po prostu to jak z wiara w Boga. Nie uwierzysz, poki nie watpisz. Nie watpisz w wiele rzeczy tylko, kiedy nie myslisz.
  • Odpowiedz
Po prostu to jak z wiara w Boga. Nie uwierzysz, poki nie watpisz. Nie watpisz w wiele rzeczy tylko, kiedy nie myslisz.


@DywanTv: Akurat myślę i nie mogę wymyślić choć jednej sytuacji która by udowodniła, że bóg istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@DywanTv: dobrze zrobione kotlety z soczewicy robią robotę, ja niestety nie umiem takich robić ale jadłem takie który były zajebiste. Mięsa przypominać jakoś to nie będzie, ma swój własny specyficzny smak.
  • Odpowiedz
@psposki: No i widzisz. Zakladam, ze kiedys wierzyles. Pomyslales. Doszedles do wniosku. Nie wierzysz. A debil by nigdy nie zwatpil. Podobnie jest z zarciem miesa. Bardzo je lubie i ogolnie cierpienie zwierzat mi nie przeszkadza, ale jesli daloby sie to ograniczyc bez strat dla mnie, to jestem za.
Ale niestety tutaj jest strata smaku xD
  • Odpowiedz
@DywanTv: Nie do końca rozumiem przejmowanie się cierpieniem zwierząt hodowanych na ubój, przecież jeśli nie chcą cierpieć to czemu muszą być takie smaczne? Co więcej myślę, że im bardziej cierpią tym lepszy smak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz