Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu kupiłem sobie na lotnisku w Monachium słuchawki Bose QC35. Jestem zachwycony - szczególnie funkcją aktywnego wyciszania dźwięków zewnętrznych. Używam praktycznie tylko połączenia po Bluetooth. Do słuchania muzyki, do rozmów (mają wbudowany mikrofon), czy jako po prostu wygłuszenie w samolocie, czy w serwerowni. Da się podłączyć kabelek (bardzo użyteczne w samolotach, czy przewodnikach audio bo możesz podłączyć swoje słuchawki). I to gniazdko się zepsuło. Oczywiście jak wszystkie paragony mam, tak ten zgubiłem a wyciągu z karty którą płaciłem też już nie mam.

Więc napisałem do Bose maila: "Mam słuchawki Bose QC35, numer seryjny: XXXX, zepsuło się gniazdko od kabla jack. Da się to jakoś naprawić, bo są już po gwarancji i nie mam paragonu".

Odpowiedź po dwóch godzinach:


Powiem szczerze że szczena mi opadła. To jest, kufa, serwis i obsługa klienta na poziomie, którego się absolutnie nie spodziewałem i nawet nie próbujcie z tym handlować. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Czuje dobrze człowiek!

Słuchawki i support warte każdej wydanej złotówki!

#bose #sluchawki #chwalesie #podroze #czujedobrzeczlowiek
motaboy - Dwa lata temu kupiłem sobie na lotnisku w Monachium słuchawki Bose QC35. Je...

źródło: comment_toIQvwIxbKUaGtBfbI9CTsUUCSjBUtBi.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@motaboy: jakiś czas temu pisałem o swoim doświadczeniu z supportem Bose, który był na podobnie wysokim poziomie. Bez zbędnych pytań, po prostu zapytali o adres :) Ktoś pisał, że kupił QC25 i chciał je chyba zwrócić czy coś, to pozwolili mu bezkosztowo wymienić je na model wyższe. Sony, Panasonic, czy kto tam jeszcze oferuje tego typu słuchawki może się schować :)
  • Odpowiedz
@motaboy: Wooow, zajebiście!
Ja za 'mile' z Lufy kupiłem douszne QuietControl 30 na lotnisku we FRA i po roku coś trzeszczy przy ruszaniu.
Miałem szukać serwisu w PL, ale nie wiem gdzie jest paragon... Wielkie dzięki napisze maila :)
  • Odpowiedz
@motaboy: niepotrzebnie upubliczniasz. p0laczki obczają i będą wyłudzać. skończy się poważne traktowanie klienta w tym kraju na który ciągle pada i ludzie są sfrustrowani.
  • Odpowiedz
@Zawsze_wruce On chce konkretnie WH1000XM3B.CE7 - cenowo to samo, ja miałem na uszach jedynie Bose z tej dwójki więc w pełni obiektywnie wypowiedzieć się nie mogę. Sam mam JBL za ~500 zł i póki mi się nie zepsują to w nic lepszego nie będę inwestował. Jak masz doświadczenie z tym modelem to @zieju94 zapewne chętnie przeczyta czy to dobry wybór bo chce brać.
  • Odpowiedz
@MentorPL: ale akurat Sony 1000x MK3 są lepsze.


@Zawsze_wruce: Ponoć mają "lepszy dźwięk", ale to akurat nie ma dla mnie specjalnego znaczenia. Bose QC25 i QC35 mają za to bezkonkurencyjne aktywne wygłuszanie, lepsze niż te Sony. Ale generalnie jeśli chodzi o aktywne, to liczą się tylko Bose i Sony.
  • Odpowiedz
@motaboy: Słyszeliście, że Bose wychodzi poza segment audio?

Firma Bose, znany amerykański producent sprzętu audio, postanowiła zdywersyfikować swoją działalność w obliczu rosnącej konkurencji na globalnym rynku. Przez ostatnie pół roku, zarząd firmy przy wsparciu analityków oceniał potencjalne opcje rozwojowe. Priorytetem była z jednej strony mitygacja ryzyka, a z drugiej utrzymanie dotychczasowej, wysokiej marżowości (firma pozycjonuje swoje produkty w segmencie premium).
Ku zaskoczeniu analityków rynku, firma postanowiła wejść w segment muszli klozetowych.
1788 - @motaboy: Słyszeliście, że Bose wychodzi poza segment audio?

Firma Bose, zn...

źródło: comment_UaqdfduwaGPgqbPjio5NxYpAlBf0cee8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie mają,


@isActive: Miałem je krótko na uszach i wydawało mi się że słabsze. Takie też czytałem i słyszałem opinie. Dodatkowo o ile dobrze pamiętam, to Sony nie mają wbudowanego mikrofonu, a to mi się naprawdę przydaje.
  • Odpowiedz