Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu kupiłem sobie na lotnisku w Monachium słuchawki Bose QC35. Jestem zachwycony - szczególnie funkcją aktywnego wyciszania dźwięków zewnętrznych. Używam praktycznie tylko połączenia po Bluetooth. Do słuchania muzyki, do rozmów (mają wbudowany mikrofon), czy jako po prostu wygłuszenie w samolocie, czy w serwerowni. Da się podłączyć kabelek (bardzo użyteczne w samolotach, czy przewodnikach audio bo możesz podłączyć swoje słuchawki). I to gniazdko się zepsuło. Oczywiście jak wszystkie paragony mam, tak ten zgubiłem a wyciągu z karty którą płaciłem też już nie mam.

Więc napisałem do Bose maila: "Mam słuchawki Bose QC35, numer seryjny: XXXX, zepsuło się gniazdko od kabla jack. Da się to jakoś naprawić, bo są już po gwarancji i nie mam paragonu".

Odpowiedź po dwóch godzinach:


Powiem szczerze że szczena mi opadła. To jest, kufa, serwis i obsługa klienta na poziomie, którego się absolutnie nie spodziewałem i nawet nie próbujcie z tym handlować. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Czuje dobrze człowiek!

Słuchawki i support warte każdej wydanej złotówki!

#bose #sluchawki #chwalesie #podroze #czujedobrzeczlowiek
motaboy - Dwa lata temu kupiłem sobie na lotnisku w Monachium słuchawki Bose QC35. Je...

źródło: comment_toIQvwIxbKUaGtBfbI9CTsUUCSjBUtBi.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak z zasięgiem bluetooth? Czytałem że mają problemy a w sumie zastanawiam się nad kupnem tego modelu


@Berbelucha: IMO idealny. Trudno mi powiedzieć jak jest duży, ale spaceruję w nich swobodnie po mieszkaniu ok 60m2 w bloku - problemy się zaczynają dopiero za drugą ścianą. Na raz mogą być podłączone dwa urządzenia - możesz je zmieniać z poziomu aplikacji na smartfona.

Bateria trzyma naprawdę długo. Całą noc mogą chodzić i
  • Odpowiedz
taki support jest wliczony w cene. mozesz kupic slichawki za ulamek tej ceny bez supportu


@looongier: Z równie dobrym ANC? Powodzenia. Jedyna konkurencja dla nich do WH-1000XM3 od Sony.

Proszę podać adres z którego mamy je odebrać, wyślemy panu nowe.


@motaboy: Kiedyś dawno temu ktoś na Wykopie napisał, że Logitech wysyła nowe myszki na podobnej zasadzie to cebularze z Wykopu tak się rzucili, że zrezygnowano z takiej formy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@motaboy: zajebiste słuchawki, sam mam takie, dobrze że używki chodzą za połowę ceny. Do tego jeszcze niedawno dokupiłem głośnik bt soundlink revolve od jednego mirka i znajomi są zaskoczeni jak on gra.
  • Odpowiedz
Jedyna konkurencja dla nich do WH-1000XM3 od Sony.


@MDobak: mam te soniaki. Nie mam porównania z innymi słuchawkami z anc, ale jak je pierwszy raz przetestowałem, to od razu się zakochałem i tego samego dnia sobie kupiłem. To jedna z tych rzeczy, która zmienia życie na lepsze. Zapraszam i polecam, Piotr Fronczewski
  • Odpowiedz
@motaboy: jakby ktoś się zastanawiał to znacznie tańsze przewodowe QC25 też są świetne. Można też nie wpinać przewodu i nadal korzystać z wyciszania.

A sam przewód w niektórych zastosowaniach nie przeszkadza - np. ja używam słuchawek tylko w biurze gdzie 5 kabel podłączany do laptopa nie robi mi różnicy i do PS4 gdzie wpina się je do i tak bezprzewodowego pada.
  • Odpowiedz
@motaboy: ja mam qc35 limited edition i ssa dupę, BT losowo rozłącza się i łączy ponownie, z macbookiem działaja z iphone działają, z telefonami na androidzie różnie. Do telewizora podłączone mają jakieś pół sekundy laga audio do obrazu. Z komputerami na windowsie to jest żenada, próbowałem kilka adapterów BT, na 3 różnych komputerach. Serwis ma w dupie, słuchawki sprawne technicznie. Podobnie to, że z którąś aktualizacją zmniejszyli stopień ANC, na
  • Odpowiedz
@motaboy: kupioes produkt z cena premium, to masz support z cena premium.

Mamy w firmie kamerke do videokonferencji, lekka reka 4klocki. Jakis burak zepsul i przestal dzialac mechanizm poruszania kamera prawo-lewo (gora-dol nadal dziala, ale przy probie ruchu w lewo slychac terkotanie zebatek, wiec uszkodzenie mechaniczne jak byk), kontakt do supportu, spytali doslownie o dwie rzeczy (jedna z nich bylo czy byl wgrany nowy firmware xD) i wyslali nowy sprzet
  • Odpowiedz