Wpis z mikrobloga

@Bigbrother: Tak jak Ty nie kumasz, że Radek też ma swoją rolę, którą świetnie odgrywa, a kilkanaście wątków niżej pytasz dlaczego ją odgrywa i się nie buntuje. cyt: > to mnie też uderza. że on wpółpracę z WB i prowadzenie sklepu, narzucanie cen jakie chce, donoszenie itp uważa że to tak ma być i już. zero własnego myślenia.
@seeb91: No własnie nie XD Każdy z nich dostał zadanie w pokoju Z, ale my tego nie widzieliśmy. Nawet Madzia chodzi i robi pod #!$%@? Izkę z WC. No przecież te dramy np. Kasia z Izą wczoraj dlaczego na siebie gadają to jest pokłosie tego zadania. nic tu nie jest prawdą
@Bigbrother: Kaśka jest dokładnie taka od samego początku tak samo #!$%@?. Ja tu zmiany nie widzę... #!$%@? dramy, Kaśka #!$%@? dup i ściemnianie na każdym kroku co tu jeszcze do wyjaśniania i rozumienia? Czy coś się zmieniło w ich zachowaniu odnośnie zadania? Moim zdaniem nic
@Bigbrother: Przypuszczam, że historię znam znacznie lepiej niż Ty, a w PRLu żyłem ładnych kilkanaście lat. Radek pięknie odgrywa swoją rolę w tym zadaniu i tyle. Zadanie bycia opozycją dostały inne osoby.
@Bigbrother: Sama zaczynasz od "co ty historii nie znasz?", po tym następuje "No może szedłeś na współpracę", a na końcu oburzenie, że to ja robię Tobie wykład "na temat ile mam lat, co ja przeżyłam, i co ja wiem. trochę kultury." Masz dwucyfrowe IQ, czy może całkowity brak dystansu do programu TV?
Przypuszczam, że historię znam znacznie lepiej niż Ty, a w PRLu żyłem ładnych kilkanaście lat.


@Glazer: od tego się zaczeło. nie kłam. wchodzisz na mój wpis, atakujesz mnie, a jak się postawiłam, to wielkie zaskoczenie. ja znam PRL mój drogi lepiej niż ci sie wydaje. I wiem, że można inaczej się zachować niż Radek się zachowuje. I tyle. Jeżeli uważasz, że byś się zachował tak, jak on - twoja decyzja. Więc
To co to cytujesz, to była moja odpowiedź na "co ty historii nie znasz?". Widzę, że masz nawet problemy z chronologią postów.