Wpis z mikrobloga

Czy jest Waszym zdaniem sens wykupić raport (Raport Historii Pojazdu autoDNA+ Raport autoDNA dla pojazdów z Francji) dla takiego przypadku:
Auto: Fiat Tipo HB
Kraj pochodzenia: Francja
Rok produkcji: 2018
Cena: Podejrzanie niska
Przebieg: 12k

Po wklepaniu VINu wyskakuje już informacja na dzień dobry, że jest to model IDEA, a nie TIPO - spotkał się ktoś z Was z problemem, że AutoDNA źle dobiera model czy jest to narzędzie, które się nie myli?

I z drugiej strony - jest sens brać dwa raporty, czy wystarczy jeden z nich - jak tak to który da mi więcej potrzebnych informacji?

#motoryzacja #samochody #bezwypadkowe #autodna #motodetektyw
Fadamil - Czy jest Waszym zdaniem sens wykupić raport (Raport Historii Pojazdu autoDN...

źródło: comment_1ij8PNTeUyt1sO9ft3QKmceknP6fRYQQ.jpg

Pobierz
  • 8
Wiem, że błotnik był lakierowany ale sprzedawca nie wie co dokładnie się stało- "Chyba stłuczka jak tylko błotnik".

@n1cod3 sądzisz że w ogóle nie ma sensu? Samochód jest spory kawał od mojego domu i zanim wyśle siebie albo najpierw jakaś firmę zewnętrzną chciałbym sprawdzić po VINie...
@Fadamil: w co Ty chcesz wierzyć? Szkoda całkowita na bank jak prawie każde auto z Francji.

Wiem, że błotnik był lakierowany ale sprzedawca nie wie co dokładnie się stało- "Chyba stłuczka jak tylko błotnik".

@Fadamil: błotnik to był wymieniony razem z całymi elementami pod nim. xD typowa gadka dla ludzi co się nie znają na autach i myślą, że najwyższa forma uszkodzenia to lakierowanie błotnika. Handlarz nie powie ci co
Auto cena 43k gdzie w salonie nowe 69k. Różnica w cenie potężna patrząc na przebieg i rok produkcji.

A sądzicie że w autodna wyjdą mi takie rzeczy jak szkoda calkowita czy sensu brak.