Wpis z mikrobloga

@Damian1991: a potem pijesz wodę z plastikowej butelki, w którym są cząstki mikroplastiku, podgrzewasz danie w plastikowym pudełku i znowu uwalniasz mikroplastik do jedzenia xD. Mmm pyszny plasticzek, zapakujmy wszystko w plastik.

Z drugiej zaś strony nie wiem co jest bardziej szkodliwe dla ciebie, jedzenie boczku czy plastiku xD
  • Odpowiedz
@Plp_: no pewnie, wszystkie ptaki, ryby i inne zwierzęta które jedzą plastik myląc to z jedzeniem to potwierdzają ( ͡° ͜ʖ ͡°). W dodatku NA PEWNO nie ma to wpływu na nasze zdrowie, w ogóle. Producent plastiku przecież tak powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
no pewnie, wszystkie ptaki, ryby i inne zwierzęta które jedzą plastik myląc to z jedzeniem to potwierdzają


@Iskaryota: Bo one #!$%@?ą wielkie kawałki plastiku całymi dniami jak #!$%@?. Plastik zatyka im żołądki oraz rozrywa jelita bo często ma ostre krawędzie. Wątpię jednak żeby te kawałeczki plastiku z twojego boczku spowodowały u Ciebie zgon.

W dodatku NA PEWNO nie ma to wpływu na nasze zdrowie, w ogóle


Przecież napisałem że w
  • Odpowiedz
@Khaleus: to racja i też tak robię, ale jak jedzie sie do sklepu to 'przy okazji' wezmę coś jeszcze i w tym przypadku jest ten boczek. No i wrzucam go czasem do koszyka

@Iskaryota: od czegoś trzeba umrzeć :D chciałem dalej trzymać się swojej diety wysokotłuszczowej i niskowęglowodanowej ale w niej nie ma miejsca na folie :D

@eugeniusz_geniusz: Nim dodałem tutaj post, to już poszła reklamacja
  • Odpowiedz