Wpis z mikrobloga

@Kamerzysta325: no 6 linii ostatnia oddana jakos pod koniec ostatniej kadencji rady miasta. wszystko z budżetu UE (lubelskie podlaskie i podkarpackie to najbiedniejsze regiony calej UE) w tym roku ma byc przedluzenie lini F do dąbrowicy z budzetu pratycypacyjnego (chyba w czerwcu glosowanie jak dobrze pamietam) mozna przez neta glosowac tylk otzreba miec adres na terenie gminy
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Serio? Ja pierdziele. Białystok to serio wioska już jest przy wszystkich miastach. Byłem w Rzeszowie, miasto dwa razy mniejsze a życie tam tętni bardziej niż tutaj. W Lublinie nie byłem, mieszkańców niewiele więcej i metro, do tego 6 linii. Warszawa tyle nie ma.xD Jeżdżę trochę po Polsce i serio Białystok to wiocha w porównaniu do innych.xD
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Ja tam ludzi nie oceniam ale nawet sama komunikacja miejska jest do dupy. Dojazd autobusem do pracy zajmuje mi godzinę i to butować muszę po 10 minut z jednej strony i z drugiej.xD Co prawda na drugi koniec miasta muszę przejechać ale dla przykładu autem bez problemu 20-25 minut. Sprawdzałem przykładowy podobny odcinek w Warszawie to na dłuższych odcinkach komunikacja miejska tam lepiej wygląda. To w Lublinie teraz metrem
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Biorę pod uwagę to, że Warszawa jest jednak dużym miastem i trochę zajmuje. Ale chodzi mi o takie peryferia Warszawy. Tutaj z jednych peryferii aby dojechać do sąsiednich to szybciej wyjdzie iść na piechotę, ponieważ autobusy kursują tak, że musisz do centrum jechać.xD Zresztą komunikacja tutaj to porażka. Ja się nie dziwię, że źle zarządzane są pieniądze skoro przy korycie non stop te same osoby.xD Pytam się po co
  • Odpowiedz