Wpis z mikrobloga

Co za poyebana akcja.

Na fejsbukowej grupie poświęconej kolekcjonowaniu figurek Transformers, do której należę, wylała się czara goryczy dziewczyny jednego z użytkowników, która w publicznym poście na grupie zaczęła o swoim facecie pisać, że jest kiepskim ojcem, że ma w dupie rodzinę, bo ważniejsze są figurki.

Z dalszych postów i gównoburzy (skończyło się to zablokowaniem możliwości komentowania posta, dyskusja przeniosła się na wiadomości priv poszczególnych użytkowników) wyniknęło, że

- typ, mimo że ma dwoje dzieci i trzecie w drodze, regularnie wymieniał się z laskami nudeskami, do niektórych w zamian wysyłał za darmo swoje figurki TF. (Ze mną co prawda wcześniej też chciał iść na taki układ, ale się nie zgodziłam i myślałam że uwziął się tylko na mnie).
- Z kilkoma umawiał się na regularne seksy
- Jedna z takich dziewczyn... ma 15 lat.
- Niektórzy ludzie z grupy wymieniali się tymi nudeskami (mnie ominęły xD)
- Po gównoburzy koleś nic sobie nie zrobił. Dalej komentuje zdjęcia wystawionych do sprzedaży figurek, próbuje coś kupić/sprzedać.

Wcześniej spamił mi wiadomościami, jak to "jego laska ma depresje i przez to małpa jedna nie pozwala mu mieć pasje" (bo na figurki idzie kupa kasy, a dzieci trzeba w coś ubrać i czymś wykarmić) i jako to on jest nieszczesliwy i żałuje, że sie z nią związał. (Laska troche taka #p0lka )

A co ciekawe - żaden alwaro z wyglądu. Popełnia straszne błędy podczas pisania, ma styl Januszowy, no ma sie wrażenie że jest taki troche nie teges, nie żaden #chad, bardziej przypomina #przegryw, a mimo to takie akcje...

I weź tu teraz zaufaj facetowi i miej z nim rodzinę :/

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #transformers #facebook #rozowepaski #seks #zwiazki
  • 14
@Insam27:

Wątpie czy ktoś zechce ją jak ma trójkę dzieci i piszę takie błędy tak te madki na forach dla madek.
Ja sie dziwie też ze jego ktoś inny niż ona chciał...

żal mi tych dzieci jedynie.

Eh mój ulubiony fandom teraz będzie mi się kojarzył z odwieczną wojną Chadów, przegrywów, Julek i madek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie taki wilki ból dupy że koleś coś w życiu lubi i to robi? Sami jesteście jak te wszystkie madki, wszystko pod górę, całe życie obsmarkane samymi dramatami i problemami... A tutaj kolo co ma fun, pasję i jeszcze loszki dają mu poruchać i ten wasz ból dupy że ktoś może mieć w życiu lepiej od was ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmiechłam aż skisłam