Wpis z mikrobloga

@kreatynamonohydrant: jezu mydło a szampon w kostce to co innego. W rossmannie masz kostkę myjącą isana i ona spełnia standardy "szamponu w kostce" bo nie jest mydłem, poza tym nic. W internecie masz mnóstwo produktów, ale trzeba czytać skład, bo niektórzy producenci piszą "SZAMPON W KOSTCE" a to mydło jest ()
Ja najbardziej polecam naturologia, ale łap szampony w kostce tu ogarnęłam temat zbiorczo ( ͡°
@kreatynamonohydrant: tak, napisałam, że tylko ta kostka. Jak będzie to prawdziwy szampon w kostce to będzie się pieniło, a wszystkie z linka maja skład oceniony. Ja polecam naturologia malina - mam ją - pieni się bardzo dobrze (tylko trzeba chwilę pomasować i ew. dołożyć), pachnie obłędnie, działa świetnie - wystarczy raz umyć i na 2-3 dni spokój (a mam włosy cienkie i od razu widać jak się tłuszczą, no 3 dnia
@kreatynamonohydrant: tak, to ta kostka:
Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Coco-Sulfate, Triticum Vulgare (Wheat) Starch, Cetearyl Alcohol, Paraffin, Aqua, Citric Acid, Parfum, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoamphoacetate, Bisabolol, Panthenol, Propylene Glycol, Titanium Dioxide

Ona ma dość mocny detergent (Sodium Coco-Sulfate) i parafinę w składzie, ale ogólnie ma niezły skład, więc możesz śmiało brać za tę parę PLN na testy.
Malinę mam już od marca i może z pół zużyłam przy myciu raz