Wpis z mikrobloga

@Anon_lvl_15: miałem rok xboxa, teraz sprzedałem dla PS4 ze względu na exy. Pad od xboxa jest o wiele lepiej wykonany, trzymając go mam wrażenie że jak spadnie na podłogę to zrobie dziure w panelach. Pad od PS jest tak lekki i tandetny, że boje się że przy upadku się połamie. Czy wygodniejszy... kwestia sterowania nie ma dla mnie różnicy. Gram w FPS bez problemu po zmianie i nie czuje ograniczeń. No
zawsze irytowało mnie wciskanie rt i lt, które było po prostu niewygodne,


@Anon_lvl_15: może masz małe, chińskie rączki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja mam odczucie, że pad do xone jest wyrzeźbiony z odlewu moich łap, wszystko pasuje absolutnie idealnie, każdy łuk, każde zaokrąglenie, każdy przycisk. Pada do ps4 próbowałem i poza durnym ułożeniem analogów to miałem wrażenie, że wszystko jest nie na swoim miejscu i za małe.
@Anon_lvl_15: mam oba pady i pad od ps4 jest #!$%@? i koniec kropka
Pad od xboxa jest bardziej ergonomiczny, po dłuższej grze nie bolą Cie kciuki, ma wymienne akumulatorki o ponad 2 krotnie większej pojemności niż ps, do tego system wibracji jest o wiele lepszy, szczególnie odczuwany w grach samochodowych (np przy działaniu abs’u na koła)
aku kupujesz dwa zestawy i w przypadku gdy rozladuje ci sie pad to zmieniasz komplet i grasz dalej,


@sebool12: W PS4 kupujesz dwa pady. Jak rozładuje się jeden odpalasz drugi. W razie jakby się jeden popsuł, masz drugi w zapasie, lub kiedy wpadnie znajomy, można odpalić jakiegoś coopa na splitskrinie.