Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: Ciekaw jestem czemu nigdy nie pokazujesz źle zaparkowanych innych samochodów a tych w Warszawie są setki tysięcy i to nie na chwilę z kierowcą który może w każdej przesunąć się?!?
  • Odpowiedz
@Brunner: No bo żadna inna grupa kierowców nie mówi, ze tylko jakiś papierek z urzędu zapewni bezpieczeństwo klientów po czym okazuje się ze to patusy jakich mało. XD
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Widocznie zapewnia bo czeka w bezpiecznym miejscu na klienta żeby bezpiecznie mógł wejść do środka nie blokując ruchu na ulicy, ale wykopki to s---------y umysłowe i tego nie mogą pojąć
  • Odpowiedz
@Robert_K: Ile jeszcze licencji i papierów taxowkarze muszą mieć żeby zrozumieli, że światła awaryjne nie pozwalają stawać na miejscu dla niepełnosprawnych?

@Brunner: Bo tylko oni na każdym kroku wypominaja uberowi i taxify łamanie przepisów. Chcesz kontrolować to weź pod uwagę, że Tobie też ludzie zaczną patrzeć na ręce.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Zachowuj się dzbanie. Jak ktoś będzie chciał zaparkować to odjedzie.

@KrakenFromKrakenowo: A wszystkie ubery myślisz że jak i gdzie stają żeby poczekać na klienta? Podpowiem ci, stają jeszcze gorzej w każdym możliwym miejscu nie zważając zupełnie na nic.
  • Odpowiedz
@Robert_K: Nie słyszałem żeby uberowcy wypominali innym łamanie przepisów albo blokowali miasto w imię przestrzegania prawa. Rozumiem, że są za przestrzeganiem tylko tych przepisów które im pasują a inne można "łamać na chwilę bo przecież nikomu to nie przeszkadza"? Chcesz być wzorem to bądź gotowy na patrzenie na ręce.
  • Odpowiedz
@KrakenFromKrakenowo: Powiedz mi, gdzie ma stanąć taksówka/uber żeby klient mógł wygodnie wsiąść z miejscu w którym zamawiał przejazd? Ma czekać aż zwolni się najbliższe miejsce parkingowe w okolicy? Czy może jednak nie przeszkadzając nikomu stanąć na minutę w miejscu niedozwolonym?
  • Odpowiedz
@Robert_K: Nie wiem. Nie mój biznes. Może zrobić kółko i gość przyjdzie. Na pewno nie może stac w miejscu w którym łamie przepisy. Taxi stanie bo czeka na klienta,pan Zbyszek wyskoczy tylko do piekarni, kurier tylko na chwilkę z paczką a Krysia na momencik po fajki do kiosku.

Cały czas zgrabnie omijasz mój główny przekaż. Taxi weszło w rolę szeryfa to teraz ludzie będą robić fotki i wytykac. Taki koszt.
  • Odpowiedz
@KrakenFromKrakenowo: Nie od dziś były bóle d--y o takie zatrzymywanie się. Były, są i dalej będą. Dlatego ktoś kto nie korzysta z taksówek tego nie zrozumie. Łatwo powiedzieć żeby zrobić kółko, szczególnie w godzinach szczytu w centrum miasta.
  • Odpowiedz