Wpis z mikrobloga

@Robert_K: Nie słyszałem żeby uberowcy wypominali innym łamanie przepisów albo blokowali miasto w imię przestrzegania prawa. Rozumiem, że są za przestrzeganiem tylko tych przepisów które im pasują a inne można "łamać na chwilę bo przecież nikomu to nie przeszkadza"? Chcesz być wzorem to bądź gotowy na patrzenie na ręce.
@KrakenFromKrakenowo: Powiedz mi, gdzie ma stanąć taksówka/uber żeby klient mógł wygodnie wsiąść z miejscu w którym zamawiał przejazd? Ma czekać aż zwolni się najbliższe miejsce parkingowe w okolicy? Czy może jednak nie przeszkadzając nikomu stanąć na minutę w miejscu niedozwolonym?
@Robert_K: Nie wiem. Nie mój biznes. Może zrobić kółko i gość przyjdzie. Na pewno nie może stac w miejscu w którym łamie przepisy. Taxi stanie bo czeka na klienta,pan Zbyszek wyskoczy tylko do piekarni, kurier tylko na chwilkę z paczką a Krysia na momencik po fajki do kiosku.

Cały czas zgrabnie omijasz mój główny przekaż. Taxi weszło w rolę szeryfa to teraz ludzie będą robić fotki i wytykac. Taki koszt. Taxi
@KrakenFromKrakenowo: Nie od dziś były bóle dupy o takie zatrzymywanie się. Były, są i dalej będą. Dlatego ktoś kto nie korzysta z taksówek tego nie zrozumie. Łatwo powiedzieć żeby zrobić kółko, szczególnie w godzinach szczytu w centrum miasta.
@KrakenFromKrakenowo: Może i nie mają dużego wpływu na bezpieczeństwo ale w dalszym ciągu są i dostają za to kary w tysiącach złotych za to że je łamią. Dla wykopków mogliby być niewidomi i nie mieć prawa jazdy i dalej by było wszystko ok ;)
@gumpa_bobi: trzeba było podejść od przodu kozaku i wtedy zrobić foto, miałbyś pewność czy może aby sam zlotowa nie jest inwalidą, bo może tak być, ale nie musi. Może podjechał po inwalidę ? Albo jest po prostu głupi. Tak czy siak trzeba było sprawdzić, podejść bliżej ale wykopki to tylko tak z przyczajki potrafią xD
@KrakenFromKrakenowo: kolejny prawilniak, zobaczymy jak będziesz wychodził z bagażami z dworca, z nogą w gipsie
@Robert_K: Widziałeś żeby autobus stawał na ulicy albo miejscu dla niepełnosprawnych i włączal awaryjne żeby zabrać ludzi czy może staje jedynie w wyznaczonych dozwolonych miejscach tzw. przystankach?

@smarkyy: Szukać auta? Takie rzeczy tylko w taxi. Uber wyświetla pozycje z GPS :) Po stylu pisania, słownictwie umiem przewidzieć Twój zawód ( ͡° ͜ʖ ͡°). Patrząc na ulicę to Wy wozicie w 90% polamanych ludzi :)