Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was chodzi na siłownię z rana? W godzinach 6-8? Czy da sie to robić, w jaki sposób powinno się dbać o siebie jeżeli ktoś by się decydował w takich godzinach chodzić a nie o 13-14 czy 18-19? Bo wstaje o 6 tylko w sumie nie wiem jakbym się musiał przestawić żeby z głową to było. Czasowo wyrobie się przed 8. No i co na czczo ćwiczycie, czy posiłek przed/po? Powinno się ćwiczyć rano czy nie?
#silownia #mirkokoksy #dieta
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caribbean: czasem jak miałem na 11 do pracy to chodziłem na czczo, po kubku wody, około 8 trochę po przebudzeniu i ogarnięciu

Nawet dobrze szło, jak nie był to trening nóg to jakiegoś kopa na cały dzień dostawałem xd
  • Odpowiedz
@caribbean: Robiłem tak przez jakieś półtora miesiąca. Generalnie spoko, tylko po treningu miałem lekką zmułę przed 1-2 godziny. Przed jadłem lekkie węgle, po normalny posiłek.
  • Odpowiedz
@caribbean: Ja ćwiczę rano przed pracą na czczo.
Więcej energii niż po 8 godzinach w robocie to na pewno. Cała siłka praktycznie wolna, a nie jak po 17 jak czasami wpadnie jakaś grupa crosfit to wszystko zajęte.
  • Odpowiedz
@caribbean Rano jest lepiej niż wieczorem czy po południu. Daje Ci kopa na cały dzień taki trening. Są tylko dwa warunki. Nie możesz pójść spać za późno - u mnie min 6 godzin snu, no i jak potrzebujesz zjeść przed, to coś lekkostrawnego najpóźniej godzinę przed treningiem bo będziesz się męczyć.
  • Odpowiedz
@caribbean: Chodzę na czczo o 6 rano, trening kończę o 7. Polecam bardzo, co prawda spać chodzę koło 22, ale po pracy mam czas wolny, a w trakcie dnia energii mi nie brakuje, no i ważnym plusem że od rana jesteś nakręcony do działania.
  • Odpowiedz
  • 0
Ok dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi ʕʔ

Ćwiczenie na czczo, macie siłę mimo nic nie zjedzenia zrobić trening? Nie opadacie sił w trakcie? Niemożliwe jak to niby robicie? Raczej jest chyba różnica czy idzie się po dobrym posiłku, czy bez posiłku
  • Odpowiedz
@caribbean: ja to wtedy często popijałem monstera xd
Ale nie jest źle na czczo chociaż u mnie to były epizody, ostateczność jak godzina czasu dojazdu do pracy, praca na 11 do 22, więc dawało radę, tragedii nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@caribbean: heh, chodzę w ten sposób prawie od pół roku, ale nie było zadnych problemów z przestawianiem się (ranny ptaszek tutaj). Jem raczej małe śniadanie ok. 300kcal przed treningiem - biegam 1km a potem trening siłowy 5x5. Przed porannymi treningami łykam też kofeinę w tabletkach, bo bez niej trochę mam trochę zmułkę. A tak to polecam bardzo poranną siłownię, daje Ci kopa energetycznego na cały dzień.
  • Odpowiedz
@caribbean: Typie, po prostu idź. Raz bez posiłku, raz z posiłkiem, zobacz co na Ciebie działa. Każdy jest inny - jednemu pasuje zjeść coś z rana, drugiemu nażreć się wieczorem i rano spalić. Sprawdź to, daj sobie 2-3 tygodnie na przestawienie się na taki tryb życia. Jak siądzie to siądzie, jak nie to może nie dla Ciebie.
  • Odpowiedz
Przed porannymi treningami łykam też kofeinę w tabletkach

@olab91: o to fajne, taka normalna z kfd?

Ile zajmuje Ci trening 5x5? czyli fwb robisz czy jak się to nazywa? Bo potrzebuję coś z czym się wyrobię w oknie ~15min na rozgrzewkę, ~45min na trening, bo dojazd 10minx2+prysznic po

@vizori: aha no spoko. Ja myślałem o przygotowywaniu sobie torilli jakiejś rano i po prostu wszamanie jej w aucie.
  • Odpowiedz
@mynameis60: ale Ty to jesteś nie takim normalnym człowiekiem chyba jak ja, tylko bardzo zdeterminowanym żeby doświadczać codziennie upragnionej sylwetki. ;p
Ja to bym chodził ze 3x/tyg na 45min żeby się ruszać, bo praca przy kompie i kości mnie bolą, i potem nie mam kondycji w piłkę grać. A i nabrać trochę siły bym chciał, bo chude rączki ;p
  • Odpowiedz
@caribbean: tak, fbw typowy. Mi zajmuje sam trening ok. 1,5h, jak się zepnę to wyrobię się w godzinie z całością (cały trening, nie mówię o rozciąganiu bo to zwykle robię w dni nietreningowe w domu). Kofeina chyba z bulk powders akurat, ale z kfd też spoko, tak taka najzwyklejsza.
  • Odpowiedz
@caribbean: chodzę rano, bo praca zmianowa i wg mnie same plusy są. Zawsze ta sama ekipa i po roku znasz wszystkich. Można iść na czczo, ale jak robisz ciężkie siady lub martwe w pasie to lepiej mieć coś w bebechu i lekkiego zjeść. Ogólnie polecam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@caribbean: przerwy powinny zajmować między 1-3 min, zwykle robię 2 min. Ale 1, 5h mi często schodzi bo się np z kimś zagadam, tak jak kolega niżej wspominał - zawsze rano chodzi stała ekipa więc siłą rzeczy się z nią zaznajamiasz
  • Odpowiedz