Wpis z mikrobloga

Śpi dzisiaj u mnie różowy pasek, siedzieliśmy sobie, gadka, piwko. Pierwszy raz u mnie była i jak mnie sranie złapało, #!$%@? takich głośnych pierdów na klopie nigdy nie puszczałem. Wmawiam sobie, że nie słyszała ale to niemożliwe. Rezonans #!$%@?ł jakby trabanta dogazowywał. Trochę wstyd, ale z drugiej strony #!$%@?. Lepsze to niż cierpieć albo się zesrać w gacie.
  • 73
@Luxurious: Hej, spokojnie, to normalne. Ja bym się tak tym nie przejmowała, bo każdy, nawet suka z HR z korpo pierdzi. My też często mamy takie biegunki, że głowa mała.
A tutaj doszedł jeszcze czynnik stresowy i brzuch zrobił sobie z Ciebie żarty.
@Deadlyo: Można też kucnąć i mocno wypiąć pupę.

@ZnienawidziszMnie: Co do gazów w gościach, to też tak mam. Tyle, że ja mam zespół jelita drażliwego i
Jest sposób najlepszy!!!! Jeżeli musisz szybko zrzucić co Cie męczy spuszczaj wodę jednocześnie z dwójką !! Rezonansu nie ma, woda go niweluje. Efekt w 100% zadowalający. Robie tak zawsze gdy wiem że siara by była ((oo))
Been there. Jak głośna masz spłuczkę to zawsze synchronizuj spłukiwanie i lecisz w tym czasie


@InsuowanaInsynuacja: Ja bym jeszcze dodał, że w sytuacji...

Też tak zrobiłem i akurat jak poszedł najgłośniejszy strzał, to #!$%@? playlista przeskoczyła. Po tym oglądała jakiś filmik na telefonie pewnie żeby zagłuszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Luxurious:

...gdy chce się zagłuszyć swoje dźwięki z dupy, można odkręcić wodę w umywalce lub wannie,