Wpis z mikrobloga

Za cholerę nie pojmuję fenomenu imprezowania. Czy to jakieś imprezki w klubach czy też wesela. Puszczą Ci tam jakieś syfiaste disco polo albo jakieś umca umca i masz się do tego bawić. Do tego jeszcze dochodzi taniec. Jak to w ogóle można robić, przecież to jest tak prymitywne, że szok. Jakieś ruchy w tę i z powrotem i gibanie się jak paralityk. No nic, widocznie niedynamicznym introwertykom pozostaje tylko gnicie w domu przed komputerem i czytanie książek.

#przegryw ##!$%@? #feels
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FilozofujacyTopor: jestę Tobo mireczku i innymi tu mirkami...
Za #!$%@? nie potrafię zrozumieć co fajnego jest w tańczeniu. Czuję się tak jakby w moim oprogramowaniu brakowało jakiegoś mechanizmu pozwalającego czerpać przyjemność ze skakania jak debil po parkiecie.
Nienawidzę dyskotek i wesel, najgorzej że nawet jak sobie gdzieś spokojnie siedzisz, to i tak przychodzą różowe i wyciągają na siłę. I dla świętego spokoju idziesz, odliczasz sekundy kiedy się piosenka skończy i
  • Odpowiedz
@QBA__
@FilozofujacyTopor

Bo to wszystko zasługa działania alkoholu, na osiemnastce u kolegi tak się naprułem że tańczyłem ze wszystkimi i mimo że jedyne co cały czas tylko robiłem to taniec jak małpa to miło to wspominam. Jak wytrzeźwiałem złapały mnie smuty, czego bym i tak nie zrobil będąc wtedy pod wpływem to byłoby i tak samo fajne.

Kilka lat temu na studniówce obiecałem sobie że nie będe pić tyle ażeby się #!$%@?ć. Trochę wypiłem, ale nie aż tyle żeby mnie lapał helikopter czy heheszki z dupy i ze wszystkiego. Po którejś odmowie polania kolejki szybciutko wykluczyli mnie z zabawy xD. Po dwóch godzinach wróciłem wbijać rangę w
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor: najbardziej mnie boli brak zrozumienia ludzi kiedy się im mówi, że mnie to w ogóle nie jara..
ja jakoś umiem zaakceptować fakt, że sprawia im to radość a spotykam się tylko z wyśmiewaniem xd
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor: I tradycyjnie wylew zjebów. #!$%@? chyba serio wrzucę paste i buszującą w zbożu. A no jeszcze kosmonaute. Bo na tym serwisie oprócz bandy uzalajacych się nad sobą idiotow już nic nie ma.
  • Odpowiedz
@FilozofujacyTopor: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to
  • Odpowiedz