Wpis z mikrobloga

@wysuszony: @highlander: To jedna rzecz. Druga rzecz to chińczyki same siebie okradają i jest to podróba innego chińskiego sprzętu - lepszego jakościowo i z możliwością czytania kartów.

Co do tych $50 to trochę lel bo w tej cenie znajdziesz bez problemu używanego GB albo nawet te PSP na którym osiągniesz o wiele więcej niż na chińskim tanim gównie. A i jakościowo będzie dużo lepsze.
Kryspin013 - @wysuszony: @highlander: To jedna rzecz. Druga rzecz to chińczyki same s...
a tu masz dodatkowo neo geo np. Do tego nie kupujesz konsoli z piatej reki. Gdy cos sie zepsuje mozesz podnienic części, wystarczy lutowanie, masz wymienne baterie.


@highlander: Ty sobie nawet zdajesz sprawy, że PSP ma więcej emulatorów niż to chińskie gówno. A i na PSP możesz dorzucać własny soft czego o tym chińskim gównie nie można powiedzieć. Proszę, emu neo geo na PSP: MVS PSP
PSP odtwarza gry z PSP, PSX, GBA, GBC, N64, NES, SNES


@wysuszony: z tym N64 to nie przesada? Jak kiedyś testowałem to tylko Mario 64 działało znośnie (ale bez dźwięku), zresztą i tak bez analoga (bo grzybek w PSP jest cyfrowy) to się nie będzie przyjemnie grało.

Ale do emulatorów można jeszcze dorzucić J2ME, Sega Mega Drive/Genesis, Sega Master System, Sega Game Gear, PC-Engine/Turbografx-16... można tak jeszcze długo.

Nie wiem, kto
Nie wiem, kto w ogóle kupuje ten syf z Chin zamiast brać PSP. No ale każdy ma inne priorytety ;)


@yojo2: Ogólnie jest jakieś dziwne przekonanie, że nowy chiński szajs jest lepszy niż brandowany używany czego nie rozumiem. Ludzie np wolą kupić chiński gówno laptop z marketu za 1000zł na jakimś celeronie niż ogarnąć sobie poleasingowego lapka z i5 za 500-600 zł, który pod każdym względem jako komputer domowy będzie lepszy
Kryspin013 - > Nie wiem, kto w ogóle kupuje ten syf z Chin zamiast brać PSP. No ale k...
@yojo2: no kto no kto? ci ktorzy nie chca kupowac kompletnego padla skoro psp zaczyna juz powazne pieniadze kosztowac, rownie dobrze dlaczego nie vita zamiast psp albo telefon z padem

chca nowy sprzet bez twojego sera z napleta miedzy szczelinami i tyle
@Kryspin013: tak tak polizngowy ktory byl wlaczony calymi dniami.

chca miec jakakolwiek gwarancje ze bedzie dzialac. proc to akurat ostatnia prawie rzecz o ktora sie nalezy martwic, to
@acctim: te laptopy poleasingowe żywotnością przebijają te chińskie gówna kilkukrotnie xD A na poleasingowy sprzęt też masz gwarancję. No i akurat poleasingowy sprzęt to tylko przykład. Z samego założenia to musi działać lepiej jeśli te lapki stały kiedyś po kilka k i musiały działać niezadownie w porównaniu do taniego gówna, które jak się zepsuje to nawet się go nie naprawia tylko od razu wymienia na nowe bo jest tak tanie xD
@Kryspin013: no i ok ale tobie sie po prostu wydaje

jakies firmy zbieraja smieci z firm i je czyszcza (jakis % no bo wiadomo ze czesc sie po czasie psuje albo niszczy) a ty bedziesz wmawial ze te smieci ktore zostaly to jest tyle by zaspokoic rynek laptopow w polsce XD

ludzie kupuja ogolnie ogromne ilosci sprzetu i musza kupowac sprzet nowy, nie ma takiej podazy sprzetu zuzytego by zaspokoic ten
a ty bedziesz wmawial ze te smieci ktore zostaly to jest tyle by zaspokoic rynek laptopow w polsce XD


@acctim: Nigdzie tego nie napisałem więc nie przekręcaj. Chodzi mi oto, że są ludzie, którzy są w miarę świadomi lub kupią przypadkiem a potem wychodzą na tym lepiej niż kupując laptopy NOWE od 500zł-1500zł w markecie. Widziałeś kiedyś te laptopy za 1500zł w markecie? On jak się #!$%@? to tam nawet nie
@Kryspin013: no co poradzic? kupuja swiadomie bo nie chca uzywki
nie wiadomo czy lepiej, do pierwszej awarii.

nawet jesli jest z cala obudowa to jest lzejszy i cienszy a tego oni chca.

chca laptopa do pisania, kazdy kupuje co chce.