Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
48/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Need for Speed III: Hot Pursuit

Data wydania: marzec 1998
Platformy: PC, PS1
Gatunek: Wyścigowa

Opis:Gra w której mogliśmy się ścigać, pamiętam jak jeszcze na świetlicy scigalismy się wraz z kolegami na dzielonym ekranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przepraszam że tak późno ale szalony dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
Metacritic: 8,7
Gry-online: 8,2

#retrogaming #staregry #gry
Krx_S - 48/100 #100oldgamechallange 


Dzisiejsza gra:

Need for Speed III: Hot Pursu...

źródło: comment_fctzn39sK7ZiEPm9A3kOLGBCvyyQKsds.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Krx_S: moje najlepsze wspomnienie z NFS3 to to, że w bonusach do CD-Action dodali parę samochodów do tej gry, w tym Poloneza Caro (radiowóz) oraz Atu
  • Odpowiedz
@Krx_S: III była spoko, ale w moim sercu IV i auta z neta xD. To było coś, ustawianie blokad, przełączanie się miedzy autami - no ale III miała grafę, wgniatała w fotel. IV też, ale to już nie to. Szczenę podobnie zbierałem jak odpaliłem Morrowinda na GF4 chyba (shadery biedaki xD).
  • Odpowiedz
@Krx_S: ja tam nadal twierdzę, że najlepsze NFSy to były undergeoundy a nie hot pursuity ¯\_(ツ)_/¯ swoja drogą brakuje mi trybu wyscigow na split screenie, mialo to swój klimat
  • Odpowiedz
@Krx_S: Pamiętam (nazwę googlowałem, no bo kto normalny mając 5-8 lat by to zapamiętał) Italdesign Scighera, ale to było autko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się dziś na nie patrzy to zbiera na rzyganie, ale w tamtych czasach to było cudo (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krx_S: Serio 21 lat temu? ( ͡° ʖ̯ ͡°) pamiętam jak zapowiadali w SS pierwszą część. Grafika miała być nie do odróżnienia od filmu.
  • Odpowiedz
@Krx_S: jak dla mnie najlepsze NFSy to właśnie te pierwsze części. Ostatnia fajna część jak dla mnie to Porsche 2000.
A w trójeczkę się pykało, były kody że można było autobusem szkolnym jeździć (albo to w dwójce było, już nie pamiętam) plus dodatkowe auta z internetu w tym Polonezy o czym już wspomniano w komentarzach.
  • Odpowiedz