Wpis z mikrobloga

Mieć 2minuty tindera
Ja naprawdę zaczynam rozumieć wykopków
Nigdy nie sądziłam, że jest tyle profitów z bycia laską i jak wiele stuleji się wylewa i jak łatwo dla różowych o mityczne ruchanie


Co mu odpisać? Najbardziej plusowana odpowiedź pójdzie


#tinder #zwiazki #stulejacontent
źródło: comment_Fe36WW0V4VJfP9nliKGOKNOxP9L2pArg.jpg
  • 37
@Fforrespectmidgets: no ale w czym problem? W każdym w miarę normalnym kraju wiadomo, że to aplikacja do umawiania się na sex bez większych kurtuazji i tak jest też traktowana. Właśnie, w każdym tylko nie w Polsce. U nas zrobił się z tego ściek dla ludzi szukających kogos do pogadania, na wesele i szukający miłości życia. No bo jakby inaczej: bo łatwo nałapać par bo łatwo zagadać. No #!$%@? bądźcie poważni.
@machalsky
Ja ideologię tindera znam z wykopu jeno, teraz rozpracowuję to od środka po prostu
1. Ja jestem w szoku, że to tak łatwo idzie - nie jestem w szoku, że w tym chodzi o ruchańsko
2. Jestem również w szoku, że bez poznania mniej więcej powierzchownie kogoś można tak o napisać o seks (to już nie pierwsza wiadomość w ciągu tych 40min)
3. Jestem w szoku, że laski naprawdę nic totalnie
@Fforrespectmidgets: tu nie ma za bardzo nic do rozparacowania, po prostu osobiście przekonałaś się, że to co ludzie piszą na wykopie to prawda. Jak można pytać bezpośrednio? No cóż, skoro właśnie o to chodzi to czego nie. Odniosę się nawet do takiego hmm testu z yt: koleś zapytał wprost ileś tam losowych wprost czy umowa się na sex. Jedna się zgodziła. Morał z tego taki, że jak podobny osobnik zada takie
@machalsky
Jeszcze kwestia czy ktoś się chce ruchać z pierwszą lepszą, która odpisała (bo większość żywych istot ma otwór), bo jednak można robić przesiew wymianą wiadomości - tak bym robiła

CAPSEM SIĘ TYLKO KRZYCZY, ALE AHA OKEJ W TEN SPOSÓB SPOKO
@Fforrespectmidgets: słuchaj, mężczyźni mają różne podejście do tematu. Są tacy, dla których liczy się uczucie, bliskość a sam sex traktują poważnie a są i tacy, którym wszystko jedno. No popatrz chociażby na tag #przegryw. O ile chłopaki nie robią sobie jaj to w moim rozumieniu brali by pierwszą lepszą, która by zechciała. Oczywiście możesz zrobić przesiew. Twoje podejście do tematu i twój wybór lecz wtedy wkraczasz na ścieżkę poszukiwania kogoś