Wpis z mikrobloga

zalatuje mi tu pedofilią a wam?


@gdzie_ona_mnie_zabrala: To dlatego, że generalnie mężczyźni zostali odarci z ojcostwa. Nie istnieje w powszechnej świadomości kobieta pedofil, jakby w ogóle nie istniało to zjawisko.

Dlatego faceci przegrywają w sądach sprawy o opiekę nad dziećmi - nawet jeśli w tym czasie matka wykazuje się rażącą nieodpowiedzialnością.

Daliśmy sobie wmówić, że facet nie umie wychowywać dziecka, a jak to robi z uczuciem, to pewnie pedofil.

A o
to trochę obleśne jak dwóch typów trzymających się za rączke patrzy na małą dziewczynkę...

zalatuje mi tu pedofilią a wam?


@gdzie_ona_mnie_zabrala: Mi tamten drugi zalatuje (z resztą słusznie) uprzedzeniami do naszego kraju. Na zachodzie nikt nie daje #!$%@? o to, ale wyczuli że w kraju kwitnącej cebuli znajdzie sie banda frustratów, która będzie robiła gównoburze o plakat z dwoma facetami trzymającymi się za rękę.

Uważają nas za ciemnogród a Wy się
@ZaplutyKarzelReakcji @Mapylus @Greensy @rentonB @Ator @Poro6niec @Blinddy @Nadrill @Kryptonim_Janusz

Wy się wszyscy "nie zesrajcie" z tym że "p0lska niegotowa na takie reklamy" "p0lacki ciemnogród" czy "hehe, to po to żeby seby inby nie zrobiły".

Tak jak napisał @aegypius reklamy są targetowane pod konkretny rynek.

Pytanie: "Czemu targetem polskim jest rodzina "klasyczna" i musieli przez to zmieniać wygląd reklamy?"

Odpowiedź: Bo w odróżnieniu od krajów zachodnich związki homoseksualne NIE SĄ U NAS ZALEGALIZOWANE.