Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@Fix: to tylko śmieszny obrazek, ale...
... jeżeli ktoś bierze trójkę w ciemno tzn, że #!$%@? umie i najprawdopodobniej skończyłby z jedynką. Trójka to dla niego świetna ocena.
Osoby, które nie podniosły ręki są za pewne naucone i ocena 3 będzie dla nic poniżej oczekiwań. Te osoby odstają 5.
  • Odpowiedz
@Fix: zdane? zdane po co drążyć temat :P Studią w większości przedmiotów są tylko po to by zaliczyć i nic więcej.
W sumie studia to taki klub idziesz by zaliczyć i po nic więcej.
Za to praca to taki związek starasz się być lepszą osobą, dajesz z siebie dużo, czasem zmieniasz ale dążysz by być w tym jak najlepszy i jak najwięcej z tego mieć.
  • Odpowiedz
@Fix: u nas najpierw 3 i do widzenia, potem 3.5 a ci co zostali na sali i liczyli na 4 to pisali egzamin xD
oczywiście to był jakiś gowno przedmiot
  • Odpowiedz
@Fix: pamiętam jak nauczyciel geografii tak zrobił. Zaproponował, że wylosuje 1 osobę i ona będzie miała 5, ci co na biurko sprawdzian poleci 4 a podloga 3. Warunek byl taki ze kazdy ma się zgodzić. Wiedziałam, że mam wszystko dobrze więc się nie zgodzilam. Wiedziałam tez ze osoby, którym pomogłam też będą miały 5,więc dla mnie to bylo mocno niesprawiedliwe. W ogólnym rozrachunku duża część klasy miała 5, praktycznie 3 nie
  • Odpowiedz
@Fingal: sprawdzian z tego co pamiętam to byl trudny( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba z półrocza calego, z tym ze ja bylam obryta, pomoglam kolezance z lawki i ym przede mna i za mna i obok( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze pomagałam jak moglam¯\_(ツ)_/¯
A ze w klasie bylo 18 osob to praktycznie kazdemu pomoglam
  • Odpowiedz
  • 0
@samuraj24 to u nas było tak, że ci co zgłosili się po trójki to musieli pisać, a reszta z indeksami po piątki ustawiała się w kolejce (była to bardzo krótka kolejka)
  • Odpowiedz