Wpis z mikrobloga

@apanKuba: kuurde ale faza. Dzisiaj o 18 robiłem trening i przy przerwie podczas OHP myślałem czy można w tym ćwiczeniu robić pauzy, i jak pomyślałem tak szybko wpisałem w google "ohp z pauzą" i jako drugi wynik wyskoczył mi tekst "OHP ty #!$%@?" z wykopu sprzed 1 roku. Zdążyłem wejść tylko w niego i to przeczytać. Teraz wchodzę na wykop przeglądam chwilkę i znów to samo, troszkę mindfuck.
@apanKuba:
Była mowa o OHP i Push press.
Te ćwiczenia są troszkę inne pomijając dynamiczny leg drive, mamy inne ułożenie ramion i w zasadzie w PP wślizguje się pod sztangę, dzięki temu jesteśmy w stanie podnieść w PP znacznie więcej.

Ja co prawda #!$%@?łem już OHP siłowo i robię je 6x6 i 8x8 jako jedyne ćwiczenie, bo każde inne mam tylko 2-3 serie robocze na maxa. Jednak bardzo mi pomogło połączanie
Jednak bardzo mi pomogło połączanie OHP z PP. Ułożenie rąk jak do OHP, ale z użyciem leg drive i bardzo wolny negatyw. Później zdejmujesz ciężar, robisz bez leg drive i przez jakiś czas idzie progres, aż do treningu w którym nagle z dupy cofniesz się o 10-15kg.


@Skogyr: o to to, robię dokładnie to samo