Wpis z mikrobloga

376782,53 - 8,52 = 376774,01

Dystans: 8.52 km
Wertykalnie: 631m(↑298m/↓333m)
Czas: ◷00:55:46
Tempo: 6:33 min/km

Tak, to znowu ja - zdrajca poranków. Ale dzisiaj rano to nawet nie miałam jak, bo szłam do pracy. Wieczorem w ramach przerwy od ogarniania spraw uczelnianych, postanowiłam się trochę ruszyć. Chociaż przyznam szczerze, że jakoś niespecjalnie się do tego paliłam. ¯\_(ツ)_/¯

Miało być wolniej i krócej niż wczoraj. Wyszło delikatnie szybciej i odrobinkę dłużej. I do 6 kilometra faktycznie tak było. Ale wtedy zamiast dobiec w spokoju do mieszkania, postanowiłam wydłużyć i uciułałam jeszcze 2,5 kilometra. Pierwsza połowa biegu w odczuciach była zdecydowanie słabsza niż wczoraj, za to dzisiaj miałam zdecydowanie więcej sił w drugiej połowie. W ogóle było to moje drugie bieganie w nowych butach (dla zainteresowanych: Puma Carson Runner Knit FM Wn’s) i od samego początku jestem z nich bardzo zadowolona!

Jutro biegowa przerwa, za to postaram zmotywować się rano i pójść w końcu na basen. :D Trzymajcie kciuki, żebym się nie rozmyśliła.

Miłego! ʕʔ

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pestis: ʕʔ

@Half_Marathon: Odczucie mam takie, że do biegania po asfalcie nadają się właśnie idealnie. W ogóle but jest tak lekki, że prawie go nie czuć na nodze. :D Tylko to też kwestia tego, że jednak biegowo jestem wierna jednej marce butów - własnie Pumie, bo to są buty, które zostały stworzone dla moich nóg i jeszcze nigdy się na nich nie przejechałam.

  • Odpowiedz